You are here
2 čárky na těhotenském testu! A co dál?   

2 čárky na těhotenském testu! A co dál?

Pocit, když se na těhotenském testu objeví 2 čárky, se snad ani nedá slovy popsat. Zavalí vás pocit absolutního štěstí, hlavou proběhne myšlenka, jak a kde to řeknete tatínkovi. A později to začne, konečně budete rodina a je nutné se na velkou změnu připravit. Co vás čeká a nemine? Jak to ustát v co největším klidu?

Přípravy v absolutním pohodlí

Hlavně nezmatkujte! Máte celých 9 měsíců na to, abyste se na nový přírůstek do rodiny připravila. V těhotenství je nejdůležitější zůstat v klidu a pohodlí. První, co vás musí zajímat, je komfort. Jasně, poroste vám bříško, naroste zadeček. No a? Nedělejte si s tím hlavu, jen málokterá žena má to štěstí, že nabere jen několik kilogramů.

Pro období zimy je žádoucí součástí outfitu těhotenský pás.
Pro období zimy je žádoucí součástí outfitu těhotenský pás.

V období těhotenství prostě zapomeňte na klasické obchody s oblečením. Pro vás je tu moderní těhotenská móda. Skvělou nabídku má obchod bumbleride-kocarky.cz. Hned na první pohled je jasné, že rozhodně nezůstanete ochuzena o trendy. Naopak, užijete si je plnými doušky.

Při výběru dbejte na správnou velikost. Oblečení bude sloužit jen tehdy, když vás nebude nikde škrtit. Co se týče materiálu, perfektní je bavlna a další prodyšné látky. Bumbleride-kocarky.cz klade důraz na kvalitu i provedení. Nabízí skvěle padnoucí kalhoty, kraťasy, trička, sukně, šaty, kabáty, halenky, spodní prádlo a mnoho dalšího.

Jak zvládnout stres?

Možná jste až doposud byla zvyklá se uklidnit šálkem kávy, nebo skleničkou vína. Jste-li těhotná, nepřichází to v úvahu. Přeorientujte se na bylinky, které vám pomohou zvládat nejen stres, ale například i nadýmání, poruchy cup-829527_640spánku aj. Bez problémů si lze dopřát čaj z heřmánku, meduňky a máty. Proti nadýmání pomáhá i koriandr.

Udělejte si plán!

Abyste byla v klidu, rozfázujte si přípravy na jednotlivé měsíce. Nezůstávejte v tom sama, do plánování zapojte tatínka. Pověřte ho nákupy, přípravou pokojíčku apod.

 

Přejeme vám, abyste si těhotenství užila!

Related posts