You are here
3 tipy na prázdninové čtení pro děti  

3 tipy na prázdninové čtení pro děti

O prázdninách mají děti spoustu volného času, naučte je, aby část z něho věnovali čtení. Zabaví se a navíc se naučí soustu nových věcí. Aby se tak stalo, musíte jim do ruky dát „tu pravou“ knížku. Máme pro vás hned 6 tipů, se kterými zabodujete.

Zbyněk Černík: Velká medvědí cesta

Není medvěd jako medvěd. V různých částech světa žijí různé druhy medvědů, kteří se od sebe liší barvou srsti, hladkostí tlapek, velikostí, chutěmi a způsobem života vůbec. A děti s nimi můžou zažít parádní dobrodružství. Kniha vypráví o tom, jak to vypadá, když obrovský bílý lední medvěd Knut pozve svoje kamarády, malé černé malajské medvídky Kualu a Lumpura, na návštěvu k sobě do Arktidy.Kniha je určena pro děti od 6 let.

Vychází 16. 8. 2017, 64 stran, cena 199 Kč.

První encyklopedie vesmíru

Děti najdou v nádherně zpracované knize informace o tom, jak vznikla sluneční soustava, seznámí se s planetami a vydají se na cestu do hlubin kosmického prostoru. Kniha je bohatá na vyvedené ilustrace.

Vychází 22. 8. 2017, 136 stran cena 279 Kč.

Erika Scheueringová: Nejhezčí příběhy o zvířátkách

Beránek Chomáček se sám vydá na svůj první výlet, avšak zabloudí v lese. Naštěstí ho rychle vystopuje pes Ringo. Dva rozpustilí poníčci Kaštánek a Běla vyplaší stádo krav. Prohnaný žabák Kuba nastraží past na čápa Eduarda a jezevec Ota nalezne nový domov. Pětadvacet příběhů o zvířátkách vypráví o malých zvířecích dobrodružstvích, o přátelství, vzájemné pomoci a důvěře. Příběhy doprovází nádherné ilustrace Raye Cresswella. Knížka je určená k předčítání pro děti od 4 let a pro začínající čtenáře.

Vychází 23. 8. 2017, 128 stran cena 249 Kč.

Nej pribehy zviratka obalka_CZ.indd

Related posts