You are here
Aktivní dovolená mimo hranice ČR? Máme tip!  

Aktivní dovolená mimo hranice ČR? Máme tip!

Blíží se vám čas dovolené, ale ještě stále jste nevybrali lokalitu, kam pojedete? Nechcete se jen povalovat u vody a opalovat, ale máte zájem o aktivní pojetí dovolené spojené s cestováním, poznáváním, adrenalinem a zábavou? Máte Českou republiku procestovanou a vybíráte lokality v zahraničí? Jestliže ano, máme pro vás tip – rakouské středisko Nassfeld.

Proč Nassfeld?

Vlastním automobilem trvá cesta do Nassfeldu jen okolo 6 hodin. Středisko má unikátní polohu. Je orientováno na jih, což zaručuje každý rok 300 slunečných dnů. Mezi milovníky zimních sportů je vyhlášené – jedná se o nejmodernější centrum rakouských Alp, na kterém je téměř 110 km sjezdovek. I v létě je ale vyhledávané především u milovníků turistiky, cyklistiky a aktivní dovolené. Co všechno nabízí?

Nassfeld

Ani chvíle nudy

Pokud máte strach, že už po pár dnech nebude mít ve středisku co dělat a jak se bavit, jako v mnoha českých turistických oblastech, vaše obavy jsou zbytečné. Nassfeld je protkán stovkami kilometrů cyklistických a turistických stezek pro všechny výkonnostní úrovně. Dále nabízí i možnosti horolezectví, via ferraty, nordic walking, koupání, potápění, rafting, kajaky, canyoning, river tubing a mnoho dalších zážitků. Navíc lze získat +Card Premium a bezplatně využívat přepravu lanovkami a to včetně kol, nebo ji využít pro slevy na aktivity, které nabízí středisko Nassfeld – Pressegger See. Stačí si vybrat správné ubytování Nassfeld, ke kterému kartu obdržíte.

I narychlo najdete ideální ubytování

Ani zařizování na poslední chvíli nemusí znamenat, že se budete omezovat v komfortu bydlení na dovolené. Stačí navštívit Booknassfeld.cz a vybrat si. Český pronajímatel Booknassfeld.cz nabízí ve středisku moderní a elegantní apartmány, celkem je jich 19. Apartmány Nassfeld jsou v samotném srdci střediska. Mají různé velikosti a dispozice s kapacitou 2 až 8 lůžek. I ubytování, stejně jako celou dovolenou, si v Nassfeldu můžete užít na maximum.

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts