You are here
Bavte se s dětmi a současně si vydělejte na další báječný výlet   

Bavte se s dětmi a současně si vydělejte na další báječný výlet

Děti rozhodně nemusí pracovat a ani vy vlastně ne. Bude vám stačit jen jedno místo, jedna aplikace a chuť poznávat herny a hřiště. Návštěva zabaví děti i vás a společně získáte peníze na další báječný výlet.

Unikátní web dává více než 250 tipů

Líbí se vám výše popsaná myšlenka? Podívejte se na web www.venkazdyden.cz a začněte ji realizovat. Jedná se o jedinečný projekt, který byl vytvořen pro rodiny s dětmi. Funguje jako pomocník, protože dokáže vyhledat dětské herny a hřiště pro zábavu, ať už se nacházíte kdekoliv v České republice. Jeho podoba je jednoduchá a maximálně funkční. Web je vlastně databází dětských hřišť. U každého najdete krátký popisek o vybavení, fotografii a místo, kde se nachází. Nechybí ani bližší specifikace, například o tom, zda je hřiště oploceno, jestli jsou k dispozici voda, WC, lavičky apod. Původně se web zaměřoval jen na venkovní hřiště, v zimě by proto ztratil smysl. Naštěstí provozovatele napadlo mateřská centraudělat stejnou databázi vnitřních heren. Záměr se podařil, v současné době je na webu přes  250 tipů na dětské herny po celé České republice. V jejich popisu najdete i otevírací dobu, takže si lze výlet naplánovat tak, aby si děti mohly hraní co nejvíce užít a vy mohli spojit návštěvu herny i s prohlídkou dalších míst. Navíc kvalitu herny ohodnotíte počtem hvězdiček, pomůžete tak ostatním v rozhodování, zda vyrazit či hledat jinou.

Hledání i jen podle slova

Nejbližší dětské herny či mateřská centra vyhledáte několika cestami. Nejsnadněji skrze zadání jména, ihned se vám zobrazí seznam. Vyhledávat se dá také podle názvu nebo jiného slova vystihující danou hernu či hřiště. Vyhledávací formulář naleznete na webu, pokud máte chytrý telefon, stáhněte si tuto mobilní aplikaci.

Vyděláte snadno, buďte aktivní

S venkazdyden.cz si lze snadno vydělat, a mít tak třeba kapesné pro děti na další výlet. Je k tomu nutná registrace. Po ní budete moci přidávat do databáze hřiště či herny a za to získávat odměnu. Stačí vždy zadat název herny, popis, místo a minimálně jednu fotografii.

Related posts