You are here
Cesta za štíhlostí ve společnosti profesionála! Jde to i zcela zdarma!   

Cesta za štíhlostí ve společnosti profesionála! Jde to i zcela zdarma!

Hubnutí je zapeklitá věc. Možná se do něj pouštíte každou chvíli. Na počátku jste plni elánu, daří se vám přebytečné kilogramy ničit, jenže později snaha upadá a kila se vrací. Máte toho dost? Propadli jste beznaději? Zkuste to naposledy, tentokrát správně. Pro začátek stačí pokračovat ve čtení…

Odhodlání, pevná vůle a zápis

Větu „chci zhubnout“ už máte za sebou, ale co dál? Na začátku každého snažení musí být pevná vůle, která musí vydržet po celou dobu snažení. Nic nejde jen tak samo. Musíte si uvědomit, že hubnutí je běh na dlouhou trať. Některé zázračné metody například slibují váhový úbytek o několik kilogramů za týden. Nevěřte takovým hloupostem. Je to i risk ze zdravotního hlediska. Hubnutí je proces, který vyžaduje čas. Tělo potřebuje dny až týdny, aby mohlo nastartovat všechny funkce a na změnu režimu si zvyklo.

Abyste mohli pozorovat, jak se snažení podepisuje na vašem těle, musíte na začátku udělat jednu dost nepopulární věc. Postavte se pravdě čelem, stoupněte si na váhu, změřte si i odvod paží, stehen, bříška apod. Možná vás čísla trochu vyděsí, věřte ale, že už bude jen lépe.

Za rady neplatíte ani korunu!

Pokud to myslíte vážně, nesmíte ve snažení zůstat sami. Je velmi nebezpečné si nastavit jídelníček, když neznáte dokonale vaše tělo a složení potravin. Organismus je „stroj“, který potřebuje dobré „palivo“. Velký úspěch sklízí speciální metoda hubnutí od NATURHOUSE. Jedná se o propracované výživové poradenství, jehož výsledkem je zdravé hubnutí. Celá metoda je založena na spolupráci klienta a poradce. Chcete-li žít spokojeněji ve štíhlé postavě, odhodlejte se a navštivte některou z poboček NATURHOUSE. V ČR jich je celkem 85, tu nejbližší vyhledáte přímo na naturhouse-cz.cz.

70-hana-dufkova-vyzivove-poradenstvi

Nejlepší na všem je, že služby profesionálního poradce jsou zcela zdarma! Poznáte zdravé stravování, získáte propracovaný jídelníček, doporučení na produkty na bázi bylin a budete jen docházet na pravidelné schůzky. Kdy začnete?

Related posts