You are here
Chcete do svého bytu dostat kousek přírody? Pořiďte si samolepicí tapetu   

Chcete do svého bytu dostat kousek přírody? Pořiďte si samolepicí tapetu

Toužíte po originálním designu interiéru a přemýšlíte, jak toho dosáhnout? Řešením mohou být jedinečné samolepící tapety s vybraným motivem. Hravě promění jednu stěnu v místnosti v les, cihlovou stěnu či cokoliv jiného. Mezi výhody patří nejenom velké rozměry a monumentální vzhled, ale i snadná instalace.

Proč se rozhodnout zrovna pro tapetu?

Samozřejmě si můžete pořídit obyčejné menší obrázky s přírodními motivy a ozdobit si s nimi stěny pokojů. Budou vypadat krásně, ale limitující je jejich velikost. Výhodou tapety jsou velké rozměry, takže do své pracovny, ložnice, obývacího pokoje či kamkoliv jinam přenesete opravdu pořádný kousek přírody. Samolepící tapeta může mít různé podoby a varianty. Záleží na vašem vkusu a na tom, co se vám líbí.

Skoro jako pohled z okna

Krásné fototapety vás doslova přenesou na zobrazenou scenérii. Podívejte se na vzhledy, jaké jsou k dispozici, a když se vám žádný nezalíbí, nechte si zhotovit tapetu na míru podle vlastní fotografie. Přes celou stěnu tak můžete mít pohled na vaše oblíbené místo na dovolené či vysněnou destinaci, kam se chcete podívat.

Optická iluze v podobě 3D tapety

Ještě o kousek více promyšlené a na pohled opravdu fascinující jsou 3D fototapety. Konkrétní obrazy jsou zhotoveny s použitím technologie pro dosažení optického klamu. Při koukání na stěnu tak získáte pocit, že mizí do ztracena, vystupují z ní obrazy a podobně. Po instalaci takového řešení se návštěvy nebudou stačit divit vašemu jedinečnému zařízení. Každá místnost s fototapetou vypadá mnohem lépe v porovnání s pokojem s obyčejnými bílými stěnami. Jen musíte vyřešit klíčovou otázku, která se týká výběru jednoho motivu perfektně ladícího k ostatnímu vybavení a vaší představě o krásném interiéru.

Related posts