You are here
Chytrá bezpružinová trampolína nabízí bezpečí, zábavu pro mozek a unese i auto!   

Chytrá bezpružinová trampolína nabízí bezpečí, zábavu pro mozek a unese i auto!

Tisíce dětí tráví léto se slzami v očích poté, co řádily na trampolíně. Důvod? Při skotačení se jim nohy dostaly do pružin, které drží skákací plochu trampolíny. Výsledkem bylo ošklivé zranění. Díky unikátní technologii z Nového Zélandu se to vašemu dítěti nestane. Na trhu se objevily trampolíny Springfree, které pružiny nemají a díky tomu nabízí maximální bezpečnost a současně i větší požitek ze skákání.

Dětská trampolína s ochrannou sítí Springfree se od klasických zásadně liší. Je totiž chytrá! Na skákací podložce má senzory, které jsou skrze Bluetooth propojeny s tabletem. Senzory snímají pohyby těla, tablet je vyhodnocuje. Užijete si nový rozměr skákání. Už to nebude jen bezduché hopsání. Dokáže počítat skoky a spálené kalorie. Do tabletu lehce nahrajete i zábavné hry. Děti se zabaví na dlouhou dobu, procvičí si tělo i mozek.

Bezpečnost díky systému prutů a skrytému rámu

Trampolíny Springfree mají místo klasických pružin speciální pruty. Nachází se pod skákací plochou, proto nemůže dojít ke zranění. Jsou vyrobeny ze skelného laminátu, který umožňuje plynulý a měkký odraz bez nepříjemných vibrací.

Dalším bezpečnostním prvkem je skrytý rám. U klasických trampolín je rám široký, zakrytý pouze chráničem, který se posunuje. Springfree trampolíny mají měkký okraj, i tím je minimalizováno riziko zranění. Vše je doplněno ochrannou sítí FlexiNet™. Tvar a pružnost jsou navrženy tak, aby koordinovala nekontrolovatelné skoky a při nárazu nasměrovala osobu do středu skákací plochy. Současně zabraňuje pádům.

Unese auto!

Všechny trampolíny prochází přísnými kontrolními testy, dokonce i těmi nečekanými. Nyní už se tomu všichni mohou smát, ale když se auto nekontrolovatelně řítilo na dvůr rodiny Foxových, nikomu do smíchu nebylo. Právě trampolína auto zabrzdila, škody byly jen minimální. Nevěříte? Podívejte se na video na www.trampoliny-springfree.cz.

Rozměrové variace

Trampolíny Springfree jsou k dostání v několika velikostech. Největší z nich má průměr 4 metry a nabízí velkorysý prostor pro celou rodinu. Aby bylo skákání ještě zábavnější, kupte si doplňky, jako je například koš na basketbal.

Kdy začne zábavně a bezpečně skákat vaše rodina?

Related posts