čištění koberců domaBydlení a zahrada Rodina 

Čištění koberců, čalounění a sedaček se nyní provádí efektivní a šetrnou metodou

Prakticky v každé české domácnosti se v místnostech najdou koberce. Obvykle se používají na podlahy obývacích pokojů a ložnic, kde zvyšují komfort a přispívají k zútulnění interiéru. Problémem je však čištění. Povrchy koberců totiž zachytávají spoustu nečistot a prachu, množí se v nich bakterie a roztoči. Obyčejné vysávání je proti nim v zásadě neúčinné. Naštěstí dnes už existuje efektivní metoda, díky níž budete mít doma koberce znovu perfektně čisté.

Jaká je účinnost karbonizačního čištění?

Příkladem budiž čištění koberců Liberec, potažmo související čištění sedaček Liberec. Firma, která vše zajišťuje, používá doslova revoluční metodu takzvaného karbonizačního čištění s hypoalergenním účinkem. Zatímco si běžné vysávání koberců naprosto nedokáže poradit s drobným prachem a hlavně bakteriemi a roztoči, zmíněná karbonizační metoda vás jich zbaví na dlouhé týdny.

Čištění koberců, sedaček a čalounění je až o 40 % efektivnější nežli v okamžiku, kdy se používají běžné vysavače na vodní bázi. Oproti nim navíc zařízení s efektem karbonizačního čištění spotřebovává o zhruba 80 % méně vody, což má pozitivní vliv i na délku schnutí. Vyčištěný koberec uschne výrazně rychleji, takže se po něm už po pár desítkách minut můžete opět zcela volně a bez obav procházet.

Karbonizační způsob čištění zlepší podmínky pro život ve vaší domácnosti

Karbonizační čištění je natolik efektivní, že dokáže zamezit tvorbě roztočů až na dobu dalších 70 dní. Více než dva měsíce tak máte dokonale čistý koberec bez prachu a roztočů, což jsou drobní živočichové, kteří umějí nadělat velkou paseku. Karbonizační čištění je ideální v případě, že trpíte dýchacími potížemi, případně jste citliví a alergičtí na prašné prostředí. Těmito problémy přitom dnes v tuzemsku trpí stále více lidí. Možná je to právě tím, že podceňují údržbu koberců a čalounění ve svých domovech. Přitom stačí na pomoc zavolat odborníky, kteří aplikují moderní metodu karbonizačního čištění. Rázem bude po problémech.

Related posts

  • Lenicka

    Ahoj, tak to já jsem už snahu o čisté koberce vzdala. Pořídila jsem si totiž štěňátko a to na ty koberce chodilo furt čůrat. Snažila jsem se z toho ty flíčky dostat, ale nejde to. Stejně plánuji rekonstrukci bytu, takže mi to zas tak nevadí. Už začínám přemýšlet, jak to u mě bude vypadat. Na tomto webu: https://www.antikart.cz/ jsem si vyhlédla krásné obrázky.