You are here
Co dělat, když zasáhne osud a rychle potřebujete peníze  

Co dělat, když zasáhne osud a rychle potřebujete peníze

Situace to většinou nejsou nijak vážné. Třeba rozbitá pračka, vyšší účet za telefon, povinnost zaplatit obědy či výlet pro dítě, porouchané auto. Svět se kvůli tomu nezboří, ale když nemáte finanční rezervu, najednou řešíte problém.

Hlavně díky internetu vše hravě zvládnete. Řešení je dostupné 24 hodin denně. Naučte se využívat výdobytek moderní doby – nebankovní půjčku.

Nebankovní půjčování je už zcela normální!

Možná se vám právě orosilo čelo při myšlence, že byste měli využít nebankovní půjčku. Přece jste slyšeli, jak nevýhodná je a že společnosti jen klienty podvádí. Uklidněte se a otevřete oči. Ty doby jsou už dávno pryč. Nebankovní půjčování je dnes ještě bezpečnější i díky novému zákonu o spotřebitelském úvěru. Ten hlavně oddělil zrna od plev a je zárukou, že v dnešní době poskytují krátkodobé půjčky jen prověřené společnosti a za jasně daných (pro klientsky férových) podmínek.

Současné nabídky ukazuje toto srovnání půjček.

Mají výhody, které hrají ve váš prospěch

Nebankovní půjčky se od klasických v bance zásadně liší podmínkami. Ty jsou nastaveny tak, aby si mohli půjčit i lidé, před kterými banky zavřely dveře. Půjčí si třeba i matky samoživitelky, nezaměstnaní, jedinci s nízkým příjmem i ti, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků. Jsou také neúčelové, půjčit si můžete na cokoliv. Bodují ještě rychlostí vyřízení, příkladem je půjčka do 10 minut.

Jediné riziko je sám klient!

Pro nebankovní půjčky je charakteristická kratší doba splatnosti, pohybuje se v řádu dnů až týdnů. Klient si vždy volí sám, kdy peníze vrátí. V tom je největší úskalí. Než to uděláte, dobře zhodnoťte vaši finanční situaci. Pokud se nechcete dostat do problémů, musíte si být jisti, že pro vás nebude problém peníze v termínu vrátit.

Jestliže si o půjčku budete žádat poprvé, je pro vás ideální Japonská půjčka, protože je při nastavení doby splatnosti na 14 dní zcela zdarma. Díky tomu si vyzkoušíte koncept nebankovního půjčování.

Related posts