You are here
Detoxikace organismu v několika krocích  

Detoxikace organismu v několika krocích

Na pročištění organismu neexistuje žádná vhodná doba. Je dobré pročistit ho vždy, když se necítíme dobře, či je nám těžko. Uvědomme si ale, že detoxikace nám nezajistí rychle mizící kila navíc, což si mnoho lidí myslí. Jejím cílem je pročistit tělo od škodlivin, které se v něm usazují, zejména pak v některých konkrétních orgánech, proto je vhodné před začátkem celého procesu navštívit lékaře, který nám může poradit s vhodným postupem, či nám může specifikovat konkrétní část těla, na kterou se zaměřit.

Začít bychom měli samozřejmě se změnou jídelníčku, neboť jídlo, které požíváme má na nás velký dopad. Smažené pokrmy bychom měli vyměnit za vařené a dušené, sladkosti za ovoce a limonády plné cukru za ovocné šťávy či obyčejnou vodu. Rozhodně bychom měli vypít mnohem více tekutin, než do teď, je důležité nezapomínat na pitný režim. Tedy kromě změny stravovacích návyků bychom měli zkusit nějaký sport, ovšem také nesmíme zapomínat na potřebnou relaxaci, která nás zbaví stresu, jež nás jinak pronásleduje celý den. Dalším krokem, který vám může proces usnadnit, jsou nejrůznější doplňky stravy v podobně tablet, čajů, sirupů a mnoho dalšího, které mají blahodárné účinky na naše tělo a mohou nám velmi pomoct. Široký sortiment detoxikačních přípravků nabízejí například benu lékárny, které se zabývají také prodejen online, tudíž nemusíte na nic čekat. Když se ale rozhodnete pro použití přípravků a doplňků stravy, vybírejte vždy ty, které jsou přírodní.

 

detoxikace acai    detoxikační čaj

Pokud máte nějaké zdravotní komplikace a nechcete je řešit pouze prášky, které stejně nepomáhají, můžete vyzkoušet nějakou z metod alternativní medicíny, která v dnešní době zažívá velký růst. Jednou velmi rozšířených metod je například užívání homeopatik, která můžete taktéž zakoupit v lékárnách benu či na jejich internetovém obchodě. Vždy je ale lepší poradit se nejdříve s lékařem.

 

Uložit

Uložit

Related posts