Rodina 

Dětské hodinky s GPS lokátorem potěší unavené rodiče

Chtěli byste mít nepřetržitý dohled, ale 24 hodin denně s nimi bohužel být nemůžete. Jistě, děti jsou hodně neposedné a chtějí také trávit čas venku se svými kamarády. Co když je ale na trhu k dostání elektronika, která je bude hlídat na hřišti, zahradě nebo kdekoliv jinde? Praktické hodinky během dne téměř nesundají z ruky, a když si je zapomenou před sprchou, nic se nestane. Dotykové ovládání usnadní práci těm nejmenším, všechno je praktické a jednoduché. Vyfotit lokalitu, zavolat, dát vědět, že se něco děje, to vše zvládnou speciální hodinky určené nejen pro dětské ruce.

Praktický doplněk pro každodenní nošení

Nebudou překážet ani škrtit na ruce, jsou z pohodlného materiálu a mohou být na ruce klidně po celý den. Dětské hodinky s GPS lokátorem se neztratí tak snadno jako mobilní telefon a učitelé nebudou mít důvod je zabavit. Praktické SOS tlačítko vyšle rodičům signál, že je něco v nepořádku. Díky GPS pak budete mít vždy přehled o tom, kde váš potomek tráví volný čas, to vše s přesností na zhruba pět metrů. Zařízení nevadí dešťové kapky ani pád z menší výšky, je velmi odolné. Primárně samozřejmě neslouží pro zábavu, ale může být důležitým bezpečnostním prvkem, o němž by měla přemýšlet každá zodpovědná rodina. Na první pohled jde přitom jen o „obyčejné“ hodinky.

Fotka nebo telefonát, jen si vybrat

Krátký hovor nebo snímek, ve kterém ukáží své bezprostřední okolí. Pro děti hodně praktická záležitost, mohou se vám snadno ozvat a dát najevo, že je vše v nejlepším pořádku. Nenápadný dozor, jenž je velmi spolehlivý, to je přece cíl každého rodiče. Žádné potupné kontrolování mobilem, kterému se kamarádi jen smějí! Tentokrát půjde o něco mnohem jednoduššího, vhodného i do školních lavic. Prohlédněte si aktuální modely podobných hodinek na cel-tec.cz!

Related posts

  • Kerynžoun

    Také jsem si nedávno chtěl pořídit nějaké ty hodinky, a nejvíce mi snad přišly zajímavé tyto zde. Ale těžko říci, zda si takové hodinky ještě někdy vůbec budu moci dovolit nebo se na ně budu chodit jen koukat přes výlohy… Uvidíme 🙂 Mějte se krásně a přeji hezký den.

  • Bohumilka

    Ahoj můj syn je nemá, ale dala jsem mu můj starší iPhone, ve kterém máme nastavené sdílení polohy. Má ho schovaný v aktovce a když není nějaká nouze, nesmí ho ve škole vytahovat. Navíc jsem mu koupila kvalitní obal na mobil z této webové stránky: https://www.finecase.cz/pouzdra-obaly-na-iphone/, kdyby mu náhodou upadl, aby se hned nerozbil.