You are here
Dětské hřiště, nebo skluzavka? Obojí!  

Dětské hřiště, nebo skluzavka? Obojí!

Máte malé děti? Pak se je zřejmě snažíte nějak zabavit. Přímo ideální formu zábavy pro ně představují různé prolézačky, domečky a skluzavky.

Ty totiž děti přímo milují. Vezměte si jen, co se děje, když okolo nějakého hřiště jedete autem. Jaké jsou reakce vašich dítek. Nevím jak vaše děti, ale když byla dcerka malá, neprojeli jsme kolem hřiště (pokud jej zaregistrovala), aniž bychom se u něj nezastavili. Dcerka by na takovém hřišti vydržela celé hodiny. A věřte, že na to designéři dětských hřišť sázejí.

Dětská hřiště působí na dětskou psychiku

Dětská hřiště bývají navrhována tak, aby co nejvíce zapůsobila na dětskou psychiku. Děti přímo lákají různé prolézačky, houpačky, lana, dětské domečky a barevné skluzavky. Věřte, že čím je hřiště pestřejší, tím déle vašeho potomka zabaví. Dobrou zprávou je, že tuto zábavu pro něj můžete mít přímo na své zahradě.

Dodavatele vybírejte pečlivě

Pokud začínáte uvažovat o tom, že svému dítku nějaké takové hřiště pořídíte, velmi dobře zvažte jeho dodavatele. V hledáčku vašeho zájmu by v první řadě měla být kvalita a s ní spojená bezpečnost. Vaše dítě musí být na svém hřišti či skluzavce v bezpečí. Z tohoto důvodu vám doporučujeme zaměřit svou pozornost na renomované české výrobce. Jedním z nich je například společnost Domky Herold zaměřující se na výrobu zahradních domků (domky-herold.cz), ale i dětských domečků, skluzavek a hřišť. Pro inspiraci klikněte na odkaz vyberte si hřiště.

Pozor na levné no name čínské značky!

Společnost Herold není pouhým dodavatelem, ale i výrobcem. Její produkty jsou samozřejmě náležitě certifikované, nejedná se o žádné čínské no name značky, které své zákazníky lákají na nízkou cenu, ale nikdo neví, co od nich očekávat. V hledáčku vašeho zájmu by měl být jedině renomovaný český výrobce: Skluzavky.cz

Related posts