You are here
Doba karnevalová – do čeho se obléknete vy?   

Doba karnevalová – do čeho se obléknete vy?

Příchod zimy jasně signalizuje, že se opět budeme bavit na plesech a jiných společenských akcích. Velkou popularitu zažívají karnevaly, už dávno se na ně nechodí jen v době před postním obdobím. Podívejte se, jaké trendy panují mezi kostýmy a vyberte si originální převlek pro vás i vaše děti. Máme pro vás tip na místo, kde nakoupíte pro všechny za líbivé ceny!

Originalita na prvním místě

Na karneval se chodí z toho důvodu, aby člověk alespoň na chvilku zapomněl na starosti všedních dní a užil si tak trochu jinou identitu. Zapomeňte proto na fádní převleky a buďte kreativní. Hitem mezi převleky jsou morphsuity. Jedná se o overaly z přilnavého materiálu, zvláštní je, že je zakryt i obličej. V tomto převleku budete mít jistotu, že vás nikdo nepozná, čímž se otevírá prostor pro spoustu legrácek. Jsou unisexové a prodávají se v různých barvách i designech. Morphsuit je určitě i originální dárek pro muže, který je single. Pod rouškou utajení získá odvahu a bude se lépe seznamovat.

morphsuitelviskadamsky-kostym-detektiv

Chcete být sexy? Neoblékejte se do „králíčka“, to napadne každou druhou ženu. Z vás se může stát třeba sexy detektivka či „Elviska“. Vždy vybírejte tak, abyste se v převleku cítili pohodlně. I sebekrásnější kostým, který ale nebude dokonale padnout, je na obtíž a zkazí vám celý večer.

Luxusní karnevalové kostýmy pro děti  

Karneval je super zábava především pro děti. Nedělejte tu chybu, že dítěti vyberete převlek podle svého vkusu. Nechte ho do výběru mluvit. Ukažte mu nabídku z Ptakoviny-florenc.cz. Mají zde třeba převlek Lev Alex z oblíbeného dětského filmu Madagaskar, šaty pro princeznu z Ledového království, kostým Superhero pro malé hrdiny a mnoho dalších.

8180_xl 8182_xl 8192_xl

Obchod nabízí i XXXXL velikosti, vybere si každý. Koupíte je online nebo v kamenných prodejnách. Kromě toho na Ptakoviny-florenc.cz seženete i různé doplňky na párty a oslavy či originální dárky pro všechny.

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts