You are here
Dřevěné hračky jako šikovní asistenti pro trénink pohybových dovedností i rozvoj fantazie!  

Dřevěné hračky jako šikovní asistenti pro trénink pohybových dovedností i rozvoj fantazie!

Hračky jsou dvojího typu – ty, které zabaví na několik minut a skončí zapomenuty někde v koutě a ty, které vydrží dítěti třeba i několik let, nabídnou mu báječnou zábavu a ještě ho mnoha věcem naučí. Hračky „druhého typu“ se rodí v České republice. Jejich originální provedení pomáhá v rozvoji pohybových dovedností malých dětí a současně podporuje kreativní myšlení. Seznamte se s nimi, české dřevěné hračky se jistě hodí i pro vaše děti!

Certifikovaná výroba a perfektní zpracování

Dřevěné hračky vyrábí česká společnost ABAfactory pod značkou Greenkid od roku 1991. Pro výrobu hraček používá výběrové bukové dřevo, kvalitní laky a barvy i doplňkové certifikované materiály. Hračky jsou ručně malovány, což je na první pohled odlišuje od ostatních. Jsou důkladně zpracovány do nejmenších detailů tak, aby se dětem líbily a podněcovaly jejich fantazii.

Aby byla zaručena maximální bezpečnost hraček, jsou pravidelně testovány. ABAfactory dbá na to, aby její hračky ve všech směrech vyhovovaly evropským normám i mezinárodním bezpečnostním standardům.

Rozmanité druhy pro holky i kluky

České dřevěné hračky existují v mnoha různých podobách. Největší popularitu mají posovné nebo strkací hračky a tahací zvířátka. Jejich zvláštností je, že se pohybují dopředu, nahoru a dolů. Jejich pohyb vypadá legračně. Tahací i posuvné hračky jsou vybaveny masivními kolečky, která zaručují jejich stabilitu i na nerovném povrchu. Jsou odolné, takže je dítě s sebou může vzít na jakýkoliv výlet.

tahací dřevěné hračky

Do rodiny Greenkid patří také dřevěné vlaky s kostkami či roztomilé figury. Dále ještě držáky na pastelky s podobou veselých zvířátek či barevné káči. Právě káči pomáhají u dětí rozvíjet motoriku. V sortimentu najdete ještě dřevěné pokladničky, se kterými si děti mohou hrát.

České dřevěné hračky Greenkid jsou určeny pro děti od jednoho roku, plno zábavy si s nimi užijí doma i venku. Prohlédněte si je na cs.abafactory.com. DOPORUČUJEME!

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts