You are here
V EAGLE FITNESS razí moderní přístup ke cvičení   

V EAGLE FITNESS razí moderní přístup ke cvičení

Bojujete s nadváhou, ale zůstáváte ve fázi „měl bych“. Možná jste už několikrát začali cvičit, ale netrvalo dlouho a vrátili jste se ke komfortnějšímu nic nedělání. Důvody? Nejčastěji jsou to slabá motivace a špatné prostředí. Jedná se 2 o klíčové předpoklady úspěchu.

Pokud nejste dostatečně motivováni a nelíbí se vám v posilovně, vaše šance jsou minimální.

Mají odlišný styl, který se vyplácí

Moderně ke cvičení přistupují v EAGLE FITNESS. Posilovna Praha 2 má celkovou rozlohu 900 m2 a je rozdělena na 5 částí. Největší je posilovna, je vybavena špičkovými posilovacími stroji Hammer Strenght, Life Fitness Pro2, EliteFTS a Watson. Další částí je lifterna, slouží jako perfektní zázemí pro vyznavače vzpírání a trojboje. Najdete zde například 4 závodní stojany IPF approved a 6 závodních os. Třetí částí je kardiozóna, ve které nechybí moderní běhací pásy. V EAGLE FITNESS je ještě aerobní sál a místnost na bojová umění, pravidelně zde pořádají lekce body low, capoeiry a dalších. Sál má funkční vybavení, jako jsou kettlebelly, sandbag aj. Fitness Praha má ještě relaxační část, kam si můžete zajít na masáž nebo si zde nechat provést diagnostiku (určení obsahu tuku a svalů v těle). Každá místnost má atmosféru, která vás chytne za srdce. Prostory jsou světlé a vzdušné, na takovém místě prostě cvičit chcete!

Unikátní venkovní posilovna

V těsné blízkosti budovy byla vybudována venkovní posilovna o rozloze 500 m2. Nově zde vznikla sekce Strongman, kterou tvoří 25 metrů dlouhá železobetonová dráha, k dispozici jsou také pneumatiky (100, 300 nebo 500 kg), nářadí super yoke a další. I venku se pravidelně konají skupinové akce.

S dokonalým plánem

Ve fitness Praha působí profesionální trenéři, kteří každému zájemci o zdravější a aktivní životní styl vypracují individuální cvičební plán a ukážou, jak správně cvičit. V EAGLE FITNESS působí také nutriční poradkyně, sestaví vám ideální jídelníček. Více informací se dozvíte na eaglefitness.cz.

 

Related posts