You are here
Hledáte kvalitní kosmetické studio v Praze? Vyzkoušejte Lavande  

Hledáte kvalitní kosmetické studio v Praze? Vyzkoušejte Lavande

Řada žen si pravidelně, nebo alespoň z času na čas, zajde na kosmetiku. Přestože máme doma koupelnu plnou krémů, masek, pečujících olejíčků či micelárních vod, po návštěvě kosmetického studia se obvykle cítíme mnohem krásnější než po péči „svépomoci“. V Praze vám doporučujeme navštívit kosmetické studio a beauty salon Lavande.

Lavande je oáza pro ženy, které si cení svoji krásu

Kosmetický salon Lavande je místo, kde se umí postarat o krásu téměř všech částí dámského těla. Kosmetické ošetření pleti, krku a dekoltu je jen základ nabízených procedur. V salonu totiž poskytují skutečně komplexní péči o pleť – od mikromasáže očního okolí až po ošetření pleti galvanickou žehličkou nebo ultrazvukem.

Objednat se máte možnost rovněž na pedikúru. Kromě standardních pečujících úkonů vám však v Lavande nabídnou i něco navíc ­– příjemnou relaxační masáž nohou.

Masáže nabízí Lavande i pro další části těla. Nejde jen o klasickou masáž zad, ale o různé relaxační masáže. Oblíbenou je relaxační masáž svíčkou, detoxikační medová masáž, absolvovat lze levandulový relaxační obřad, různé aromamasáže, ale třeba i masáž ozónem proti celulitidě.

TIP: Hledáte-li tedy kosmetický salon Praha, kde nejen zkrásníte, ale i dokonale zrelaxujete, navštivte beauty salon Lavande na Praze 3.

Specialisté na akné

Ne pro každého jsou pravidelné návštěvy kosmetického salonu běžné. Avšak pokud máte s pletí problémy, měl by to být první krok k jejich vyřešení. Častým důvodem návštěvy bývá akné. To nemusí trápit jen dospívající. Stále častěji se mluví o tom, že jde o onemocnění pleti běžné i pro dospělé.

V Lavande se na ošetření akné specializují. V první řadě je aknózní pleť důkladně vyčištěna. Následně se aplikují účinné kosmetické přípravky. Domů odcházíte s instrukcemi, jak se o pleť s akné starat a čeho se vyvarovat, abychom výskyt akné eliminovali.

Máte doma dospívající dítě, které trpí akné? Nenechte toto zánětlivé onemocnění dojít tak daleko, že mu na obličeji vzniknou trvalé jizvy. Vezměte dceru či syna sebou na kosmetiku do Lavande. A udělejte si zde společně příjemné a současně užitečné odpoledne.

Related posts