You are here
Hledáte vhodný dárek pro tatínka či dědečka? Máme pro vás skvělý tip  

Hledáte vhodný dárek pro tatínka či dědečka? Máme pro vás skvělý tip

V současné době není vůbec jednoduché vybrat dárek pro muže, který by byl originální, hodnotný a vyjadřoval, jak moc vám na obdarovaném záleží. Pokud hledáte způsob, jak svému partnerovi, tatínkovi, dědečkovi, bratrovi či kamarádovi říct, že jste na něj jako rodina pyšní, není nic jednoduššího než objednat medaili přímo s jeho jménem.

Od pradávna se vítězům udělují zlaté, stříbrné a bronzové medaile. Jestliže však muž nesportuje, ani nesoutěží, žádnou takovou medaili zřejmě nikdy neobdrží. Pražská mincovna se však rozhodla vytvořit medaile se jmény, aby ocenění získali i pánové, kteří vynikají v jiných oblastech, například ve svém zaměstnání, v rodinném životě a podobně. Jedná se o královské dárky pro muže, které jsou vskutku originální.

Medaile s jakýmkoliv jménem

Vánoce klepou na dveře, a tak dárky jsou momentálně aktuálním tématem. Jestliže však nechcete neustále vymýšlet, co všem důležitým mužům ve vašem životě darovat, zvolte stejné, ale přitom originální dárky, a to medaili se jménem. Pražská mincovna vyrazí na medaili jakékoliv jméno, navíc si můžete vybrat, jakým stylem má být vyraženo.

Cena takové medaile je různá. Sehnat se dá jak za 880 korun, tak i za 1 890 korun. Záleží na tom, jakou zvolíte velikost a hmotnost. Samozřejmě čím větší je hmotnost a průměr medaile, tím více vás bude stát.

Zlaté slitky nejsou špatný nápad

Pokud vás medaile příliš neoslovily, ještě se vám nabízí možnost koupit zlaté slitky. Přímo na webové stránce zlate-mince.cz najdete investiční zlato ze Švýcarska. Slitek se pyšní motivem bohyně hojnosti Fortuny, která má obdarovanému přinést štěstí a hojnost.

Investice do zlata je mnohem lepší volba než kupovat nepotřebné a zbytečné věci, jako jsou spotřebiče, oblečení či kosmetika, kterou nikdy váš dědeček nepoužije. Oči se mu více rozzáří, když si rozbalí něco hodnotného, jako je investiční slitek či medaile s jeho jménem.

Related posts