Rodina 

Hoďte svou rodinku do gala! Představujeme nej kostýmy!

Každá rodina si čas od času potřebuje zařádit. Nebuďte proto líní a připravte si nějakou super párty či rodinou oslavu na dané téma. Vyrazit také můžete na karneval a stát se hvězdami s nejlepší maskou. Ano, karnevalová sezona je možná ještě ale daleko, to ale nebrání ničemu. Ten nejlepší karnevalový kostým si přece můžete vybrat už teď. My jsme pro vás připravili hned několik super tipů!

 

 

Fantazie musí jet na plné pecky!

Pokud vybíráte karnevalové kostýmy, rozhodně se nedržte při zemi. Pokud chcete být vidět, musí být vaše maska originální. Dobrá zpráva je, že i ty nejlepší kostýmy dnes nestojí mnoho. Stačí jen znát to správné místo, a právě s tím vám chceme seznámit.

Úžasné kostýmy pro celou rodinu za pár kaček

Jediným místem, kde seženete super kostýmy pro celou rodinu, je specializovaný e-shop svetmasek.cz. Jeho sortiment tvoří karnevalové masky pro dospělé a samozřejmě pro děti. Vybírat je možné z desítek modelů, které vždy potěší originálním zpracováním a nízkou cenou. Kostýmy zde můžete vybírat podlé tématu či podle určení (pro nejmenší, starší děti, pánské a dámské kostýmy a k mání jsou dokonce i kostýmy pro páry).

Vybíráme za vás

Šmoulové jsou „the best“. Kupte vašemu dítku kostým Šmoulíka a uvidíte, jak rozkošně bude vypadat. Kostým se skládá z kombinézy a čepičky a stojí pouhých 276 Kč!

 

Pokud kupujete kostým pro starší slečnu, máte dvě volby – zvolit klasiku a v podobě princezny či víly, nebo vsadit na odlišnost. I vaše malá slečna jistě bude nadšená, pokud se bude moci obléknout do kostýmu Monster High! Převleků v tomto stylu najdete v e-shopu hned několik!

  

 

I pro kluky je připravena řada úžasných převleků. Je to například kombinéza s maskou Iron Man 3 či originální Kostým vězeň a další.

 

 

Pro dospěláky – třeba unikátní overal!

Jestliže chcete vyniknout, musíte být super originální. To vám může zařídit jen speciální pružný overal pokrývající celé tělo…

Nezapomeňte na karnevalové paruky, ty teprve dodají převleku ten pravý šmrnc!

Chcete si prohlédnout více super kostýmů? Stačí se podívat na www.svetmasek.cz

Related posts