You are here
I vaše svatba může být výjimečná. Stačí zvolit to pravé místo  

I vaše svatba může být výjimečná. Stačí zvolit to pravé místo

Každá svatba je jedinečnou událostí. Snoubenci se před zraky svých nejbližších oficiálně vydávají na společnou cestu životem. Tento okamžik si každá nevěsta i ženich přejí prožít tak, aby se nesmazatelně zapsal do srdcí jejich i všech svatebčanů. Proto si většina z nás láme hlavu, jak a kde svatbu uspořádat.

Jak zařídit, aby svatba proběhla v pohodě a bez stresu

Při slavnostních chvílích je nejdůležitější příjemná atmosféra. A při svatbě to platí obzvlášť. V těch nejvýznamnějších chvílích v životě totiž každý pociťuje jistou míru nervozity. A obzvláště to platí u nevěsty a ženicha. Zejména ženy touží po dokonalosti a potřebují mít vše dokonale zorganizováno a promyšleno do nejmenšího detailu. Proto je třeba nepodcenit svatební přípravy a vše naplánovat s maximální možnou pečlivostí. Proto bychom si měli na svatební přípravy vyhradit dostatek času. Je totiž třeba zařídit celou řadu věcí od sehnání svatebních šatů a kytice přes vytištění svatebních oznámení až po zajištění vhodných prostor pro samotný obřad i následnou hostinu a oslavu.

Svatba jižní Morava na magickém místě s dokonalou atmosférou

Nádherné prostory, ze kterých dýchá historie a romantika, nabízí Vinařský dvůr na faře ve dvoře barokní fary. Svatba na jižní Moravě je tou pravou volbou pro všechny, kdo touží po jedinečných zážitcích. Restaurace na Pálavě dokáže připravit nezapomenutelnou svatební hostinu. A navíc nabízí výtečná vína rodinného vinařství Holánek.

Prostor pro oslavy i firemní akce

Vinařský dvůr v Ivani nabízí prostory pro konání soukromých i firemních akcí včetně zajištění komfortního ubytování. Návštěvníci mohou využít možnost degustací vín. K dispozici je i historický sklep starý více než 200 let. Pálava – restaurace nabízí výtečné domácí občerstvení. Místo je ideální i pro cyklisty. V okolí se nachází řada cyklostezek a přímo v areálu je k dispozici parkoviště pro kola.

Related posts