You are here
Jak levně uvařit pro celou rodinu?  

Jak levně uvařit pro celou rodinu?

Rychle, snadno a hlavně levně. Přesně tak můžete vařit podle receptů nejznámějšího potravinového inspektora v České republice Ládi Hrušky. Ptáte se, proč mají recepty Ládi Hrušky takový úspěch? V tomto článku vám to prozradíme.

 

 

 

Láďa Hruška je původní profesí učitel. Absolvoval pedagogickou fakultu a věnoval se biochemii. Známý je ale spíše z televizních obrazovek, kde kritizuje úroveň tuzemských obchodů s potravinami. Jeho vášeň pro jídlo ho zavedla až k vlastní tvorbě receptů.

 

S vařením mohou pomoci i děti

 

Recepty Ládi Hrušky jsou typické tím, že jsou levné a pokud podle nich budete vařit, nestrávíte v kuchyni zbytečně moc času. Ani nemusíte být žádný šéfkuchař, jsou totiž velice snadné. Každý krok je jasně popsán, takže podle nich může vařit i naprostý začátečník. S vařením vám tak mohou pomoci i vaše malé děti a vy se nebudete muset bát, že něco zkazí. Navíc se z pokrmů podle těchto receptů bez problémů nají celá rodina a vás to v žádném případě nebude stát majlant.

 

Podle Ládi Hrušky můžete snadno sestavit celé nedělní menu. Mezi jeho recepty totiž naleznete nejen hlavní chody, jako je svíčková, guláš, pizza, kuřecí maso a podobně, ale také polévky, svačiny a dezerty. Nechybí ani pečivo. Můžete si zkusit upéct vlastní croissanty, celozrnný chléb, domácí veku či bramborové dalamánky.

 

     

Snadno a zdravě

 

Vlastní kategorií pak jsou nápoje. Celá vaše rodina si může pochutnat na domácí okurkové limonádě, malinovce či broskvovém ledovém čaji. Tyto nápoje jsou nejen snadné na přípravu, ale především jsou plné důležitých vitamínů.

 

Výhodou receptů Ládi Hrušky je také to, že jsou založeny na surovinách, které jsou snadno dostupné. Nemusíte se proto obávat, že byste sobotní odpoledne místo s rodinou na výletě strávili pobíháním po supermarketech a hypermarketech a snažili se sehnat třeba nějaké exotické koření.

 

Zbytečně dlouhému času strávenému v obchodech se můžete navíc vyhnout i jinak – stačí si otevřít třeba akční leták Billa a můžete vybírat přímo z pohodlí domova. Pak už si jen sepište seznam a do obchodu vyrazte najisto.

Related posts