You are here
Jak mamince prospěje 2 miliardy let stará hornina   

Jak mamince prospěje 2 miliardy let stará hornina

Maminy to mají těžké. Práce, péče o rodinu a někdy jsou i dny, kdy jim nezbývá ani minuta času, aby se mohly starat o sebe. Unaveně padnou do postele a ráno začne kolotoč nanovo. Jenže to se na maminčině tváři (a nejen na ní) podepíše. Krása se pomalinku vytrácí…

Začínáte to na sobě pozorovat? Naštěstí lze lehce zabojovat. Pomůže šungit, 2 miliardy let stará hornina.

Blahodárné účinky šungitu

Šungit je unikátní polyminerální uhlíková hornina. Vyskytuje se na jediném místě na světě, v Karélii na břehu Oněžského jezera. Její účinky se dají označit jako zázračné. Dokáže například čistit vodu, harmonizuje geopatogenní zóny, díky přísunu minerálů dodá energii. Pro silně pozitivní účinky se šungit začal využívat v kosmetickém průmyslu. Šungitová voda se stala součástí hned několika kosmetických přípravků. Vznikly produkty, které dokáží vrátit pokožce ztracenou krásu, posílit vlasy, zamezit jejich vypadávání a ještě mnohem více.

Rozdíl poznáte velmi brzy

Kosmetické přípravky s obsahem šungitové vody přináší na trh e-shop vbeauty.cz. Mezi top produkty patří Černé šungitové mýdlo. Má silné antioxidační účinky, pokožku vyživuje, zpevňuje a současně eliminuje vznik akné. Je vhodné i pro citlivou pleť.

Máte problémy s vlasy? Jsou zplihlé, slabé, bez života a třepí se? Řešení přináší Antioxidační balzám – extrakt. Šungitová voda posiluje vlasy od kořínků a současně vyživuje pokožku hlavy. Již po krátké době budete pozorovat pozitivní účinky. Vlasy budou pevnější, lesklejší a objemnější.

Máte neustále „zmrzlé nohy“? I s tímto problémem šungit pomůže. Vsaďte na Hřejivý krém na nohy. Obsahuje navíc jedlový olej ze severských lesů, společně se šungitem podporuje prokrvení nohou a udržuje je v teple.

Více se o přípravcích dozvíte na vbeauty.cz. Zakoupit lze i dárkové sady. Pokud nakoupíte v hodnotě nad 1000 Kč, nebudete platit dopravu.

Related posts