You are here
Jak oživit sex ve vztahu?  

Jak oživit sex ve vztahu?

sex

Pokud spolu 2 lidé žijí v dlouhodobém vztahu, může se po čase začít vytrácet vášeň a také nálada na partnerské hrátky. Jedná se o běžný jev, se kterým se musí vypořádat velké množství rodin a domácností. Po několika letech se z romantických chvil a ze sexu může stát stereotyp. A právě tomu je zapotřebí zabránit. A nestačí pouze snaha od jednoho člena páru, ale od obou. Připravili jsme si pro vás tipy, se kterými sexuální život ve vztahu můžete zpestřit a znovu ho nastartovat do vyšších obrátek.

Jak může zpestřit sex žena?

Jedním z nejvíce využívaných způsobů, jak u partnera zvýšit sexuální apetit je nákup sexy prádélka. V dlouhodobějším vztahu si totiž často zvyknete v domácnosti chodit v pohodlném oblečení, které ale příliš sexy není. Pokud se partnerovi například po příchodu ze sprchy ukážete v sexy prádélku, které zakrývá jen to nejnutnější, rozhodně nezůstane kamenný. Nesnažte se předstírat to, že si sex užíváte, ale udělejte vše proto, abyste si ho opravdu užila. Muži předstírání stejně poznají a raději partnerský vztah a sex vylepšete správným nákupem erotických potřeb, které si užijete oba.

Image courtesy of imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net
Image courtesy of imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Jak může zpestřit sex muž?

I muži mají mnoho způsobů, jak zpestřit sex ve vztahu. Sexualita je věda a ženské a mužské tělo potřebují odlišné stimulanty. Muži mohou svou partnerky zkusit překvapit jiným způsobem. třeba tak, že se na partnerku vrhnou bez předchozí domluvy. Hned ve dveřích můžete na partnerku čekat a jak se dveře zavřou, už strhávat oblečení. Při samotném sexu neuškodí ženě zavázat oči. Ženy se tak dostávají do stavu napětí a nevědí, co mohou čekat. Muži si přitom samozřejmě právem připadají jako páni situace. Občas neuškodí ani trochu přitvrdit, ale vše je na domluvě. Větší síla může být spíše na škodu než k užitku.

Co mohou dělat obě strany společně?

Základem je o sexu se bavit. Mluvte o svých problémech se svou polovičkou a řešte je. Nebojte se u sexu střídat polohy, i ty netradiční. Nikoho nevydrží bavit misionářská poloha donekonečna. Hrajte role při předehře i při sexu samotném. Oblíbené jsou – učitelka/žák, policista/zloděj a mnohé další. Jako zpestření a netradiční předehru můžete vyzkoušet také různé sexuální hry.

 

Jaké finty máte vy?

Related posts

  • Monča Rozumbradová

    Doporučuji sex oživit sexuální hračkou. Třebas tady https://www.eroticsexshop.cz seženete snad úplně vše 🙂 Mohu na sto pro potvrdit, že v sexu tyto hračky dělají samé zázraky 🙂