You are here
Jak si poradit s léčbou hemoroidů?  

Jak si poradit s léčbou hemoroidů?

247997.188x188Hemoroidy představují velmi nepříjemný zdravotní problém, se kterým se za život setká převážná část populace. Obvykle se hemoroidy objevují po 30. roce života, trpí jimi ale i mladší lidé. Na vině je v mnoha případech sedavé zaměstnání. Trápí hemoroidy i vás nebo jiného člena vaší rodiny? Přestaňte problém přehlížet a začněte jednat! Zjistili jsme pro vás, jak si s hemoroidy poradit rychle a bezbolestně!

Co jsou hemoroidy a jak vznikají?

Vznikem obtěžujících hemoroidů jsme ohroženi všichni, a proto je na místě si nejdříve připomenout zásady prevence a seznámit se s tím, proč a jak hemoroidy vznikají. Hemoroidy jsou malé cévní útvary, které se nachází na konci řitního otvoru. Jejich vznik může vyvolat mnoho faktorů. Často je na vině sedavé zaměstnání, může to být i obezita, nesprávná strava či nedostatečný příjem tekutin.

Hemoroidy jsou vnitřní a vnější, oba druhy jsou stejně nebezpečné a nepříjemné. Mezi hlavní projevy hemoroidů patří bolestivost v okolí řitního otvoru a krvácení.

Prevence vzniku hemoroidů je poměrně snadná – vyvarovat se výše zmíněným „spouštěčům“.

Léčba hemoroidů může proběhnout bez bolesti!

Velký počet lidí trpících hemoroidy jejich léčbu oddaluje a to jen proto, že se stydí jít k lékaři. Nedělejte stejnou chybu i vy. Pokud byste léčbu zanedbali, mohla by být jediným řešením složitá operace…

U velmi malých hemoroidů mohou pomoci mastičky či čípky, které jsou volně prodejné v lékárně. Jejich užívání byste ale vždy měli konzultovat s lékařem. Jen lékař dokáže posoudit, zda léčba hemoroidů zabírá.

Pokud se chcete hemoroidů zbavit rychle a bez bolesti, doporučujeme navštívit ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic. Klinika se na léčbu hemoroidů specializuje již 17 let.

Stačí se objednat na prohlídku a budete mít po starostech. Lékaři posoudí závažnost hemoroidů a pokud to bude možné, provedou co nejdříve jejich odstranění. Zákrok je velmi rychlý a absolutně bezbolestný. Trápení se zbavíte během chvíle! Pobočky ON CLINIC, s.r.o. se nachází v Praze a v Brně. Klinika nabízí také rychlé odstranění lupénky.

Related posts