You are here
Jak si vybrat novou kuchyň, aby nestála majlant, ale byla podle vašich představ?   

Jak si vybrat novou kuchyň, aby nestála majlant, ale byla podle vašich představ?

Kde se dobře vaří, tam se dobře žije. O tom není pochyb. Ovšem pokud chce člověk dobře vařit, měl by mít k dispozici také kvalitní kuchyni: vhodně navrženou, aby byla praktická, a s dostatkem pracovních ploch. Zároveň by měla být hezká a útulná, musí být radost v ní připravovat lahodné pokrmy. Proto je důležité už při výběru nové kuchyně a vybavení důkladně přemýšlet o všech alternativách.

Navštivte studia, kde si je jednotlivá provedení prohlédnete a vyzkoušíte. Je však nutné podotknout, že takové kuchyně jsou často pevně dané a nejde je moc přizpůsobit konkrétním podmínkám. Další možností je pořídit si kuchyň na míru. V takovém případě si sáhnete hluboko do kapsy, protože řemeslník za almužnu pracovat nebude.

Sektorová kuchyně – skvělá volba za málo peněz

Pokud chcete vhodný kompromis, vyplatí se uvažovat o sektorové kuchyni. Co si pod tím představit? Laicky řečeno je to tak, že sektorové kuchyně jsou v podstatě kuchyňské linky sestavené z vyrobených typizovaných linek.

Má to hned několik výhod. Na trhu je velké množství různých typizovaných skříněk, dvířek a dalších komponentů, takže je možné si sestavit různé kvalitní sektorové kuchyně podle svého uvážení. Do konečného návrhu je tak možné zahrnout veškeré bytové dispozice, takže složíte vhodnou kuchyň do jakéhokoliv prostoru. Dalším kladem je, že jednotlivé části sektorové kuchyně jsou sice typizované, ale ve výsledku můžete docílit originálního vzhledu. To vše navíc za rozumné peníze.

Ještě jednou je třeba zdůraznit, že vzhled může být různý. Není problém vytvořit moderní, minimalistický, rustikální či jiný originální vzhled. U sektorových kuchyní se totiž nabízí podobné možnosti jako u kuchyní na míru. Volíte si z nepřeberného množství tvarů, barev i provedení skříněk.

Návrh kuchyně je u Gabonu zdarma!

Mátej zájem? Správnou volbou je výroba kuchyní v Brně společností Gabon. Nabízí několik katalogů, kde najdete inspiraci pro vysněnou kvalitní kuchyň. Proškolení zaměstnanci vám mohou zdarma připravit návrh kuchyně. Díky tomu si budete schopni konkrétní provedení lépe představit a za pomoci profesionálů vychytat případné nedostatky. Vše samozřejmě bezplatně a nezávazně.

Obvykle se musí kvůli návrhu chodit na pobočku konkrétní firmy, ale v případě Gabonu můžete zůstat v pohodlí domova, kam za vámi odborní pracovníci přijedou. Při výběru kuchyně se není čeho obávat. Stačí si přeměřit konkrétní prostory a o zbytek se už postarají odborníci. Kvalitní sektorová kuchyň se skvěle hodí do každé domácnosti. Je jedno, jestli se jedná o malou kuchyň v panelákovém bytě, nebo prostornou kuchyň s jídelnou v rodinném domě.

Related posts