You are here
Jak stěhují profíci?   

Jak stěhují profíci?

Ten, kdo se minimálně jednou v životě stěhoval, jistě několikrát použil větu, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Realita? Krutá pravda, která ale platí jen pro „méně chytré“.

Když chcete stěhování zvládnout bez stresu, námahy a rychle, nelitujte peněz, které investujete do služeb stěhovací firmy. Jak spolupráce s ní probíhá?

Promyšleností bodují Pražské stěhovací služby

Stěhovacích firem je mnoho, ne se všemi ale budete spokojeni. Některé se snaží z potřeby lidí těžit a nasazují si extrémně vysoké ceny, jiné zase nabízí neodborné stěhování, které nezřídka kdy končí poničením věcí. Vybírejte pečlivě, v nejlepším případě se obraťte na Pražské stěhovací služby.

Firma nabízí profesionální stěhování bytů i firem, zajistí i stěhování těžkých (piána, trezory aj.) a uměleckých (sochy, cenné obrazy aj.) předmětů, postará se o vyklízení sklepů, pomůže i se stěhováním do zahraničí. Působí hlavně v Praze, přijede ale i na jakékoliv jiné místo v České republice.

Jak bude stěhování probíhat?

V první řadě si musíte zadat poptávku, uděláte to skrze jednoduchý on-line dotazník, který se vyplňuje přímo na webu společnosti stehovani-pss.cz. Ceny najdete také na webu v ceníku. Je výhodou, že Pražské stěhovací služby disponují velkým vozovým parkem a vždy zajistí dostatečný počet pracovníků. Ti se postarají nejen o odnesení nábytku a všech ostatních věcí. Když budete potřebovat, zajistí i zabalení věcí a demontáž nábytku. Firma nabízí stěhovací služby nepřetržitě. Snadno se domluvíte i na večerním odvozu apod. Záleží na vašich potřebách.

Jak vše nejlépe naplánovat?

Kromě balení vás čeká jedna dost zapeklitá věc. Stěhování vám může znepříjemnit dopravní situace. Pokud vám bude stěhování trvat delší dobu, je vhodné si (zejména v rušných ulicích) zajistit zábor pozemku a sledovat dopravní situaci. Určitě není vhodné stěhovat v dopravní špičce apod. Zbytečně byste platili čas navíc.

Buďte chytřejší a svěřte stěhování profesionálům!

Related posts