You are here
Jak vybrat správně, aby vás každý den hýčkaly?   

Jak vybrat správně, aby vás každý den hýčkaly?

Používáte je každý den, současně jsou efektní ozdobou. Čím větší gramáž mají, tím jsou příjemnější. Snadno je sladíte s celkovou koncepcí místnosti. Každý člen rodiny by měl mít vlastí.

Jsou to osušky a ručníky. Nad jejich výběrem je třeba přemýšlet. Nakupte takové, aby každé otírání bylo požitkem. A nezapomeňte, že i design rozhoduje.

Co zaručí dokonalou hebkost?

Chcete, aby se do nich rychle vsákla voda a při otírání se jemně dotýkaly vaší pokožky. Docílíte toho jedině, když vsadíte na kvalitu. Ručníky a osušky se od sebe odlišují materiálem. Vysokou savost a současně hebkost má bavlna. Ručníky z ní vyrobené vám vydrží sloužit opravdu dlouho. Kvalitu poznáte hlavně podle gramáže. Nejlepších vlastností dosahují osušky s gramáží 450 g/m2. Toužíte po jemném pohlazení kdykoliv ze sebe otíráte vodu? Volte osušky a ručníky s delším vlasem. Krátký vlas zase příjemně masíruje.

Barevná hra

Nemají jen praktickou funkci, fungují i jako ozdoba koupelny. Pokud je nemáte schované ve skříňce, pohrajte si s barvami. Slaďte je s barvou koupelny, když k sobě vše bude ladit, navodíte příjemnou atmosféru a koupelna se rázem stane nejoblíbenější místností každého člena rodiny.

Jaké a kde koupit?

Inspiraci čerpáme z nabídky obchodu rodinnebaleni.cz.

Froté ručník VIVIEN ve fuchsiové barvě potěší na pohled i při použití. Je vyroben ze 100% bavlny a má i praktické poutko pro zavěšení.

Pro pány jsou jako stvořené froté ručníky Nora v modré barvě. K dostání jsou i v jiných barvách, popusťte uzdu fantazii.

Máte doma malou princeznu, nebo raubíře? Na rodinnebaleni.cz koupíte osušky s motivy populárních dětských hrdinů.

6 tipů, jak dobře pečovat o ručníky a osušky

  1. Perte je vždy na doporučenou teplotu.
  2. Před prvním použitím dvakrát vyperte a nechce usušit.
  3. Je lepší používat gel na praní místo klasického prášku.
  4. Nepoužívejte aviváž.
  5. Sušte zavěšené, nikoliv na radiátoru!
  6. Nežehlete, protože vysoké teploty vláknům škodí.

 

Related posts