Rodina 

Jak zajistit rodině bezpečí? Jedině vhodným pojištěním!

Nevinná nehoda, která může skončit doživotními dluhy? I to se může stát při rekreačním lyžování v zahraničním horském středisku nebo na cyklistickém výletě ve francouzských Alpách. Říkáte si, proč by takové výlety měly skončit dluhy? Stačí malá neopatrnost, kdy dojde vaší vinou k úhoně další osoby a je to. Komplikovaná zlomenina nohy nebo pánve si vyžaduje nejen operaci a dlouhodobý pobyt v nemocnici, ale i náročnou rekonvalescenci, to vše může přijít v zahraničí pěkně draho. Tedy jen bez správného pojištění, které může zajistit celou rodinu!

Šusem z kopce!

Popisované události nejsou nikterak výjimečné, může jít o jízdu na lyžích vašeho dítka šusem z kopce dolů, kdy u dojezdu nedobrzdí a zraní italskou seniorku. Stejně tak může dojít při jízdě na kolečkových bruslích na promenádě v Chorvatsku ke srážce se zraněním. Ve všech případech je pak na vás, abyste škodu uhradili nehledě na její výši. A věřte, že bez pojištění odpovědnosti pro občany může vyjít dost draho.

Pojistka pro všechny případy

S oblibou se tomuto pojistnému produktu říká pojistka na blbost, protože většinou o drobnosti nebo malichernosti jde. Může jít ale o víc, jako v případě újmy na zdraví nebo dokonce na životě. Z těchto důvodů nabízí pojišťovna ERGO čtyři varianty této pojistky s maximální pojistnou částkou až 10 milionů korun. Právě tu by měli volit všichni náruživí rekreační sportovci, kteří vyráží s dětmi v tuzemsku nebo do zahraničí na výlety do hor.

V klidu celá rodina

Pojištění se vztahuje na všechny členy domácnosti, přičemž se počítá i s domácími mazlíčky, vyjma psů nebo koní, které lze připojistit zvlášť. Pojistka má celosvětovou platnost. Nevztahuje se však na události, kdy dojde ke škodě úmyslně nebo pod vlivem alkoholového opojení či po požití návykových či psychotropních látek. Taktéž nesmí dojít ke škodě během profesionální nebo soutěžní sportovní akce.

Related posts

  • Petra Lehká

    My máme s manželem sjednané životní pojištění . Je to taková jistota, kdyby se nedejbože se mnou, nebo s ním něco stalo. Samozřejmě nechci nic přivolávat, ale jeden nikdy neví a je potřeba myslet hlavně na děti a na zajištění jejich životních potřeb. Až trochu povyrostou, tak jim chci sjednat ještě úrazové pojištění.