You are here
Ježíškův rádce aneb vyberte dětem hračky s myšlenkou – stačí jedno místo   

Ježíškův rádce aneb vyberte dětem hračky s myšlenkou – stačí jedno místo

Nejsou to jen obyčejné kusy plastu, které blikají, jezdí a vydávají všemožné zvuky. Takové hračky mají sice silný wau efekt, jenže po několika minutách dítě omrzí. Hračka si totiž hraje za dítě a ne dítě s hračkou. Po několika minutách ji najdete pohozenou v koutě a možná vám ukápne slzička vzteku, protože vás stála nemalé peníze.

Jděte na to jinak. Existují přece hračky, které dítě inspirují a zabaví na dlouhé hodiny i dny. Je jich poměrně široký výběr, což vám jako rodičům hraje do karet. A mají jednu velkou výhodou – koupíte je jen v jednom e-shopu.

Malý VELKÝ svět jako perfektní místo

Eshop Malý VELKÝ svět vznikl především díky jedné velmi důležité myšlence – umožnit dětem, aby si skutečně hrály a ne jen zíraly do blikajících světýlek a poslouchaly přitroublé zvuky. Cílem online obchodu je shromáždit pro rodiče tipy na hezké a současně rozumné hračky. zkrátka takové, se kterými je radost si hrát. Jedná se současně i o hračky, které mají pro dítě rozvojový přínos, učí ho a podporují jeho fantazii, motoriku, smysl pro detail, vytrvalost a další užitečné dovednosti.

Inspirace na parádní vánoční dárky

Asi nejtěžší je koupit hračky pro malé prcky, tj. děti do 2 měsíců, které vlastně ještě nic neumí a okolí svět je pro ně stále ještě záhadou. Obtížný úkol vyřešíte jednoduše, když vsadíte na populární motorické hračky od Bigjigs. Může to být třeba textilní motorická koule, muchlánek aj.

 

Kluky předškoláky určitě nadchne parádní sada Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji. Má celkem 116 dílů. Obsahuje například koleje, most a tunel v jednom, stromy, figurky dělníků a další zábavné prvky. U holčiček boduje dřevěná dívčí vláčkodráha se stolem.

 

V eshopu koupíte i různé hry pro děti, dokonce i speciální vzdělávací. Rodiče velmi kladně hodnotí Karty LOGORELO. Byly totiž vyvinuty ve spolupráci s předními logopedy. Pomocí hry si dítě perfektně procvičí výslovnosti složitých hlásek L-R-Ř.

Kompletní nabídku – perfektní nejen vánoční dárky pro děti – si prohlédněte na www.malyvelkysvet.cz.

Related posts