You are here
Kam vyrazit s rodinou na in-line bruslích?  

Kam vyrazit s rodinou na in-line bruslích?

Nádherné podzimní počasí je jako stvořené pro vyjížďky na kolečkových bruslích. Pokud byste si rádi udělali výlet s dětmi, podívejte na pár tipů. Je skvělé, že se popularita této aktivní činnosti rozšiřuje, a proto se buduje nespočet tras pro bruslaře. Klíčem k bezpečné a zábavné jízdě je kvalitní povrch. Pokud je kolem stezky dechberoucí krajina, trefili jste do černého.

Vzhůru za dobrodružstvím

Sbalte si kolečkové brusle a vydejte se na trasu kolem vodní nádrže Matylda, která se nacházejí jen kousek od města Most. Jezero se rozprostírá mezi vrchy Hněvín a Širák, u městské části Souš. Co by kamenem dohodil se ocitnete od rušných ulic. Na sto procent vás osloví sedmikilometrová in-line dráha ve sportovně-rekreačním areálu Vrchbělá v Ralsku. Děti ocení i lanové centrum, rozhlednu, naučnou stezku a malou zoologickou zahradu. Skvělým tipem je pražská cyklostezka, kde lze jezdt i na kolečkových bruslích. Modřanská trasa vede kolem Vltavy až do Vraného nad Vltavou.

Nepřehlédnutelná je šumavská dráha z Nové pece do Stožce. Patnáctikilometrová vzdálenost vede překrásnou šumavskou přírodou a zaujme i tím, že na sportovce během jízdy nesvítí díky stromům ostré slunce. Před odjezdem na výlet zkontrolujte stav vybavení a raději si přibalte i náhradní kolečka na brusle. Jen tak si užijete bezstarostnou jízdu kolem Lipna až do Nymburka. Na Moravě vyzkoušíte cyklostezku Bečva, která vede z Velkých Karlovic až do Vsetína. A bonus? Cestou narazíte na příjemné hospůdky.

Vyzkoušejte in-line hokej

Kolečkové brusle nejsou určeny jen pro ježdění kolem nejkrásnějších míst české a moravské přírody. Malí kluci, teenageři i dospělí muži mají v oblibě in-line hokej. Děti si tento sport zamilují, protože lze provozovat nejen v zimě. Chtěli byste pro svého potomka prima koníček? In-line hokej je fajn. Naučí se nejen bruslit, ale také dodržovat pravidla.

Related posts