You are here
Každý člen rodiny potřebuje jiné povlečení! Jaké a proč?   

Každý člen rodiny potřebuje jiné povlečení! Jaké a proč?

Jako má každý rád něco jiného k jídlu a pití, má každý člen rodiny jinou potřebu na vybavení postele. Zatímco u jídla smíte dělat kompromisy a jeden den uvařit palačinky pro děti, druhý den guláš pro tatínka, u vybavování místa pro spaní se musíte striktně řídit potřebami každého zvlášť. Abyste neudělali chybu, máme pro vás přehled, jak vše zvládnout.

Jak správně vybrat dětské ložní prádlo?

Co se týče dětského povlečení, mělo by hlavně hřát. Je to důležité pro malé i starší děti. Malé tělo není schopno vyvinout tolik tepla, proto je mu třeba pomoci. Ideálním materiálem je flanel, protože hřeje a současně pomáhá odvádět pot. Je také jemný na omak a poddajný. Dobrá je i bavlna, méně vhodný krep. Jeho specifická struktura nemusí bdetske-povleceni-mimon-na-snureýt dětem příjemná. Je lepší, pokud má zapínání na zip, nebude se shrnovat. Do designu nechte děti mluvit, ať si vyberou motiv s jejich oblíbeným hrdinou, alespoň je nebudete muset každý den honit do postele.

Bavlna pro něj

Jak je známo, muži se potí více než ženy. Zejména noční pocení je nepříjemné, dokáže narušit spánek a tak zkazit celý následující den. Pro pány je výbornou volbou bavlněné povlečení, které se vyznačuje savostí a vysokou prodyšností. Stejné vlastnosti má i krepové povlečení z bavlny. Jeho výhodou je, že se nemusí žehlit a odolává i častému praní.

Dotek luxusu pro dámy

Vhodně zvolený materiál promění každé usínání, spánek i probouzení v luxusní záležitost. Nechte se hýčkat v přepychovém damaškovém povlečení, vyrábí se ze 100% macerované Mako bavlny a je extra jemné na dotek. Laskat vás bavlněné povlečeníbude i saténové povlečení.

Nebojte se extravagance!

Nemůžete se shodnout, jaké povlečení si koupíte do manželské postele? Už dávno neplatí, že musí být jednotné. Nebojte se experimentovat a kupte rozdílné. Když bude mít jeden společný prvek (např. barvu či vzor), vaše ložnice dostane originální vzhled.

TIP na nákup: Doporučujeme e-shop rodinnebaleni.cz, který nabízí i atraktivní české povlečení.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts