Rodina 

Kde mi půjčí, pokud potřebuji rychlou pomoc?

Blesková varianta půjčky, přesně to nabízí nebankovní sektor. Žádost je krátká a velmi stručná.

Nemusíte spěchat, abyste stihli otevírací dobu pobočky. Dnes už se totiž půjčují peníze úplně jinak a online cesta je pro obě zúčastněné strany mnohem pohodlnější. Vyplnit formulář, ověřit totožnost a také potvrdit příjem, je to vážně velmi jednoduché! Vybrat si částku, dobu splatnosti a přidat další osobní údaje. Samozřejmě, půjde jen o několik málo minut, takže neočekávejte žádné zdržení v cestě za finanční pomocí. Půjde to totiž opravdu hladce!

Připraveno je až třicet tisíc korun

Ptáte se, kde mi půjčí? Nemusíte se ptát přátel, známých nebo v širším rodinném kruhu. Připraven je totiž nebankovní úvěr bez zbytečných formalit, se kterým vyřešíte svůj finanční problém už během několika málo minut. A kolik si vlastně můžete půjčit? Jistě vás potěší, že možnosti jsou velmi široké a potěší nejen toho, kdo chce menší úvěr, ale i zájemce o sumu v řádu nižších desetitisíců. Pojďme si tedy sdělit vše podstatné.

 • 1 000 Kč je nejmenší možná suma, o které lze jednat. Stačí vám na různé drobné výdaje.
 • 30 000 Kč je naopak maximem. Financovat můžete cokoliv, úvěr je totiž zcela neúčelový.
 • Splátkový kalendář může mít čtveřici podob. Jeden, dva, tři, ale případně také až čtyři týdny.

Neúčelový úvěr je velkou výhodou

Bez vysvětlování, účtenek a dalších dokladů. Samozřejmě, nikdo se na nic ptát nebude, není k tomu ani žádný pádný důvod. Kdo by se rád zpovídal ze svých záměrů, zvláště pokud jde o relativně malou finanční sumu? Neúčelová půjčka je samozřejmostí, pokud řešíte otázku, kde mi půjčí, je právě tato varianta rychlá a také zcela transparentní. Bezpečnost, diskrétnost, to rozhodně nejsou jen fráze. Pokud hledáte pomocnou ruku, která by vyřešila nečekané výdaje, s nimiž opravdu nešlo dopředu počítat, oporu mezi nebankovními poskytovateli jistě najdete.

Nemusíte být počítačovým expertem

Je snad žádost nějak náročná, potřebujete pokročilé uživatelské znalosti práce na PC? Vůbec ne, protože je důležité, aby se podobná nabídka otevřela opravdu široké veřejnosti – tedy všem, kdo splňují podmínky a mají zájem o úvěr. Začátečník ve světě internetu zvládne spolehlivě sjednat malý úvěr také, mini půjčka před výplatou je otázkou několika okamžiků. Vyplnit žádost můžete vlastně kdykoliv, nebudete vázáni obvyklou pracovní dobou. Sběr žádostí je k dispozici nonstop, takže i tehdy, když vás nečekané starosti zaskočí během noci, můžete být brzy opět v klidu.

Férový poskytovatel vůbec nic neskrývá

Chcete mít jasno o tom, že jednáte s někým, kdo bude maximálně férový? Mini půjčka před výplatou, díky které budete mít finanční hotovost téměř okamžitě po ruce, se pozná podle několika důležitých indicií. Abyste měli přehled, je třeba hledat – pozitivní reference napříč vyhledávači, ohlasy dřívějších klientů, kteří byli s poskytnutými službami spokojeni. Rozhodně není důvod spěchat, najděte co nejvíce dat a udělejte si vlastní obrázek. Může to chvíli trvat, ale na druhou stranu, pokud jde o finance, musí být rozhodování opravdu zodpovědné. V opačném případě bohužel jdete do rizika, neprověřený nováček na trhu může znamenat mnohé.

Půjčujte si opravdu s rozvahou

Pokud si sjednáváte úvěr – obecně nezáleží na tom, v jaké konkrétní výši bude – měli byste si vždy předem promyslet všechny okolnosti takové transakce. Potřebujete peníze do výplaty, na nový elektrospotřebič, provozní výdaje domácnosti nebo něco jiného? Důvody jsou jen na vás, ale cílem je půjčit si peníze opravdu zodpovědně. Dluhová past totiž číhá na všechny nepřipravené, kteří přecenili své možnosti. Dostat se z takového problému je pak hodně náročné a rozhodně si počkáte i dlouhé měsíce. Lepší je myslet dopředu, nebo snad ne?

Related posts

 • mimamo

  V případě opravdu rychlé pomoci to bohužel nebude moc výhodné. Těžko říct, co je lepší, já naštěstí v podobné situaci nikdy nebyl. Osobně bych zkusil, jestli mi nepůjčí rodina nebo známí, i když chápu, že tyhle věci do blízkých vztahů moc nepatří. Případně nebankovní půjčka, jak o tom píšou některé články na internetu, ale tam bývají vysoké úroky a některé společnosti jsou dost v šedé zóně.

 • Květoslava Řízková

  A nebylo by lepší si prostě najít práci a nepůjčovat si u nebankovních společností a různých pochybných služeb? Při vší úctě, když zadáte do Googlu práce Brno nebo Praha nebo prostě váš region, tak vám to najde dostatek inzerátů pro to, abyste měli pestrý výběr. Samozřejmě nechci nikomu sahat do svědomí, ale ono chodit po světě s tím, že tamhle nebo tamhle dlužím peníze, nemůže být přeci tak dobrý pocit.

  • Jana Vláčilová

   No, já z vlastní zkušenosti můžu říct, že v některých případech je prostě půjčka nevyhnutelná. Samozřejmě s vámi souhlasím s tím, že nejlepší je nepůjčovat si vůbec, ale někdy to prostě jinak nějde. Já to takto měla například když jsem začínala podnikat. Kdybych si peníze do začátku nepůjčila, tak bych to nezvládla a rozhodně by se mi nedařilo tak dobře, jako teď. Co se podnikání týče, tak vše šlape jako hodinky. Dokonce teď přede mnou stojí i možnost založení s.r.o.