You are here
Když vám Tesco leták nepřišel do schránky aneb jak mít všechny slevy pod kontrolou!  

Když vám Tesco leták nepřišel do schránky aneb jak mít všechny slevy pod kontrolou!

Obchodní řetězce se velmi rády předhánějí ve výhodných nabídkách. Z toto samozřejmě můžeme my zákazníci jen těžit. O svých akcích nám dávají vědět prostřednictvím akčních letáků, které nám chodí s dostatečným předstihem do schránek. „Prodírat“ se letáky ale může zabrat dost času. Naštěstí už to dělat nemusíte. Abyste měli všechny slevy pod kontrolou, stačí připojení k internetu a jedna adresa. Kromě většího přehledu a podstatné časové úspory, má internetové sledování nabídek ještě několik zajímavých výhod…

Jedno místo a máte dokonalý přehled

Pokud už ani vás nebaví zdlouhavé listování v klasických tištěných akčních letácích, měli byste si zapamatovat internetovou adresu vouchery.cz. Právě na této stránce je totiž možné nepřetržitě sledovat aktuální slevy ve všech významných super i hyper marketech. Už nikdy nebudete muset čekat na pošťačku či na jiné doručovatele, až vám milostivě hodí leták do schránky. Stačí je jen připojit a ty nejvýhodnější nabídky máte před sebou v plné kráse.

Nejen kompletní Tesco, Globus, Billa či Lidl leták

Na vouchery.cz najdete pěkně pohromadě všechny aktuální akční letáky. Stačí tak jediné kliknutí a Lidl leták či kterýkoliv jiný si můžete prohlédnout. Stránky zobrazují i akční nabídky obchodů jako Globus, Billa, Albert, Coop, Kaufland a nechybí ani Tesco leták a další. Žádná sleva vám nikdy neuteče, protože se u konkrétních produktů objevuje i počet dní a hodin, které zbývají do konce dané slevy. To vám tištěné akční letáky rozhodně nabídnout nemůžou.

Vybíráte i podle druhu zboží

Na portálu vouchery.cz si můžete prohlížet letáky, nebo využít aplikaci, díky které vyhledáváte pohodlně jen nejlepší nabídky pro určitý druh zboží. Navíc si můžete aktivovat Hlídač zboží, který vás upozorní v případě, pokud bude vámi vybrané zboží k mání za výhodnější cenu. Zboží je také přehledně seřazeno v kategoriích: Nejnovější, Největší slevy, Nejlevnější a Nejdříve končící. Hlídání těch nej nabídek prostě nikdy nebylo snadnější!

Related posts