You are here
Klasika se snoubí s nekonečnou fantazií! Co na Lego Friends řeknou vaše děti?   

Klasika se snoubí s nekonečnou fantazií! Co na Lego Friends řeknou vaše děti?

Rok 1949 byl tím, kdy se na trhu poprvé objevily kostky LEGO. Od klasických se lišily na první pohled. Kostky LEGO mají výstupky, dají se skládat na sebe, jejich spojením se dá vytvořit de facto jakýkoliv tvar či objekt. Ještě větší popularitě než klasické kostičky se těší LEGO Friends. Nevíte-li, čím udělat vašim ratolestem radost, vsaďte právě na ně. Jak se děti budou bavit?

Sady LEGO nabízí prostor pro nekonečnou hru

LEGO Friends jsou speciální sady, se kterými výrobce boduje u dětí po celém světě. Od klasických stavebnic se zásadně liší tím, že se jedná vždy o tématický balíček. Tvoří ho figurky a k nim tématem spojené stavby či rozmanité doplňky. Dětem tak pořídíte hru, která jim bude „šitá na míru“. Propracované detaily staveb, postaviček a třeba i zvířátek děti zaujmou a budou je motivovat ke hře plné fantazie. Protože se jedná o stavebnici, pokaždé bude hra jiná, což děti stoprocentně zabaví na dlouhé hodiny.

Jakou sadu LEGO Friends vyberete vy?

Zejména u holčiček boduje LEGO Friends Cukrárna v Heartlake. O zábavu rozhodně není nouze, protože sada kromě figurek obsahuje i rozmanité doplňky, například otáčecí výlohy, pokladnu, konvici, hrnečky, koláče, muffiny a dokonce i skútr, se kterým lze zboží rozvážet.

LEGO Friends Cukrárna v Heartlake
LEGO Friends Cukrárna v Heartlake

Zabodujete také s LEGO Friends Dobrodružný tábor – jízda na divoké vodě. Obsahuje ohniště, stan, raft s pádly, z doplňků například kompas či fotoaparát. Potěší i figurka medvěda, který v řece loví ryby a mnoho dalšího.

LEGO Friends Dobrodružný tábor - jízda na divoké vodě
LEGO Friends Dobrodružný tábor – jízda na divoké vodě

I další sady stojí za to. Je to například letiště, střelnice v zábavním parku, jezdecký klub a mnoho jiných. Tématicky jsou si podobné, takže lze neustále přikupovat nové a zajistit tak dětem úžasnou zábavu.

Velký výběr sad mají na veselekostky.cz. Zboží mají skladem, takže stačí objednat, ve většině případů dojde balíček hned následující všední den. Pokud objednáte zboží v hodnotě nad 2000 Kč, nebudete platit dopravu. Stavebnice i jiné zboží z nabídky si lze vyzvednout na některém z 24 výdejních míst po celé ČR.

 

Related posts