You are here
Máchovo jezero jako ideální místo pro rodinnou dovolenou – důvodů je několik!  

Máchovo jezero jako ideální místo pro rodinnou dovolenou – důvodů je několik!

Když si chcete užít krásy ČR a potřebujete dovolenou strávit v místě, kde najdou vyžití dospěláci i děti, pojeďte na Mácháč. Legendární jezero už pohostilo tisíce turistů a dáme ruku do ohně za to, že drtivá většina odjížděla z dovolené s úsměvem na rtech a poté se na místo ještě několikrát vrátila. Proč byste právě sem měli s dětmi vyrazit a jak se zařídit co možná nejlépe?

Komfortní ubytování v chatce

Máchovo jezero lemují stanové kempy, ovšem bydlet celý týden ve stanu a navíc s dětmi, to opravdu není pro každého. Lepší je rozhodně volit chatičku, kde budete mít větší pohodlí a hlavně kvalitní zázemí i v případě, když náhodou nebude počasí přát. Zatímco ve stanu byste se tísnili, chatka nabídne dost prostoru každému a budete mít i místo na hraní her. Koukněte na Máchovo jezero – chatky. Stojí v chatové osadě Elite u Máchova jezera. Jsou 4lůžkové a k jejich výbavě patří i chladnička. Nachází se v moderním areálu, kde je hostům k dispozici i jídelna s barem, společné sociální zařízení, ohniště a různá hřiště pro děti i dospělé. Kdyby se vám náhodou nechtělo vařit, je možné si v chatové osadě Elite na Starých Splavech objednat i polopenzi.

Abyste si mohli dovolenou užít už letos, je nejvyšší čas ubytování na Máchově jezeře rezervovat. Navštivte elite-stare-splavy.cz, kde najdete všechny potřebné informace.

Okolí, které nadchne!

Máchovo jezero a jeho okolí jsou oblíbeným místem pro rodiny s dětmi zejména proto, že zde najdete bohaté vyžití. V první řadě je to obrovská vodní plocha, kde si můžete jen tak plavat, řádit na skluzavkách nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. Určitě byste si neměli nechat ujít ani projížďku parníkem. Okolí zase láká k pěším a cyklo výletům, pokud máte dost sil, udělejte si výlet i na nedaleký hrad Bězděz. Z jeho hradeb se naskýtá okouzlující výhled do okolí.

Related posts