You are here
Malá velká vítězství. Zachyťte je aneb fenomén milníkové kartičky  

Malá velká vítězství. Zachyťte je aneb fenomén milníkové kartičky

Jak oslavit s dětmi jejich první krůčky? Každý pokrok, který udělají? První narozeniny a úsměv? Pro rodiče jsou určité milníky stejně zásadní jako pro sportovce vítězství na velkých závodech. Jak si je nejlépe zapamatovat a zachytit? Pomocí milníkové kartičky, kterou rodiče položí vedle miminka nebo mu ji dají do ručky, a vyfotí.

Feedo, e-shop pro lehčí život maminkám, vytvořil speciální sadu karet. Deset karet pomůže zaznamenat důležité milníky jako je první zoubek nebo krok, další desítka podněcuje hravost rodičů a ukazuje, že i rodičovství lze brát s nadhledem. Zabojovat spolu s malými hrdiny, kteří překonávají svoje osobní rekordy, můžete i vy. Kartičky stojí 149 Kč, při nákupu nad 1999 Kč na Feedo.cz je dostanete jako dárek (v období od 7. do 28.2.2018).

S kartičkami se můžete na Instagramu za pomoci hashtagu #ZeZivotaRodice zapojit do dlouhodobé soutěže, více na Facebooku či Instagramu Feedo.cz. Kartičky vznikly v rámci kampaně Malá velká vítězství, jejímiž hlavními partnery jsou značky Pampers, MAM a Sebamed.

Related posts