Rodina 

Malešický háj – vyberte si svůj ideální domov

Jestliže plánujete koupi bytu, výběr zřejmě není vůbec jednoduchý. Mohl by vás však zaujmout projekt Malešický háj, který nabízí jedinečné byty ve skvělé lokalitě. Spojuje příjemné s užitečným, výsledkem jsou tak ideální byty.

Nabídka bytů

Jestliže hledáte bydlení pro rodiny v Malešicích, pak by vaší pozornosti neměl uniknout projekt Malešický háj. V rámci tohoto projektu je nabízeno 107 exkluzivních bytů doplněných o garážová stání. Volit můžete z garsoniér s plochou od 31 m2, dostupné jsou však také střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt je doplněn předzahrádkou, balkonem či terasou. V podzemních podlažích každého objektu jsou pak umístěny sklepní kóje a garážová stání. Pokud vás tento projekt zaujal, není čas váhat. Zbývá totiž jen několik málo posledních bytů ke koupi.

Krásné prostory

Byty Praha 10 spojují výhody hlavního města s klidným prostředím této lokality. Místo je tak bezpečné a vhodné pro rodiny, kde budete mít dostatek prostoru, a přitom vše při ruce. Domy jsou tvořeny z přírodních materiálů, klíčová je minimalistická architektura a promyšlené funkční dispozice. Prostory tak mají jedinečné kouzlo, nabízí vše potřebné, ovšem nejsou přeplněné.

Klidná lokalita

Pro domov je klíčová lokalita, mělo by se jednat o místo, kde se budete cítit bezpečně a svůj čas si zde užijete. Malešice spojují ruch velkoměsta, kdy do obchodu, do školy či k lékaři to máte nedaleko, ovšem stále si můžete vychutnat klid přírody. Území je rozvíjeno s ohledem na vyváženost kapacity a proporcí, nemusíte se tak obávat, že by plánovaný rozvoj lokalitu poškodil. Toto místo vám vždy poskytne klid a bezpečí.

Projekt Malešický háj nabízí rozmanité byty, takže si každý vybere dle svých potřeb. Všechny byty přitom spojuje ideální lokalita a moderní architektura.

Related posts

  • Tomáš

    Zdravím, asi nevíte odpověď, ale zajímalo by mě, jaký má podíl na uhlíkové stopě výroba placek, například ty z webu https://www.udelejsiplacku.cz/. Co jsem zjišťoval, tak nejvíc z toho dělají plasty, i když některé firmy používají recyklované. A to nemluvím o tom, že je nejspíš vyrábí v Asii a doprava zanechá mnohonásobně více uhlíkové stopy. Předem děkuji za odpověď a hezký den