You are here
Nakupte oblečení pro sebe i mimčo jinak – levně třeba v Tinkyádě!  

Nakupte oblečení pro sebe i mimčo jinak – levně třeba v Tinkyádě!

Miminko roste a vy mu chcete zajistit co největší pohodlí. Současně byste ale neměla zapomínat sama na sebe. Zdá se vám oblečení čím dál tím dražší? Mně také, a proto jsem zapátrala a našla jedno místo, kde se na vysoké ceny nehraje. Je to obchod tinky.cz, který kromě běžného způsobu nakupování nabízí ještě 2 jiné možnosti a dokonce i nákup na splátky. Prosím, seznamte se!

Tinky.cz má Tinkyádu a aukce!

Obchod se specializuje na levné oblečení pro miminka od 0 do 3 let, na hračky, v nabídce jsou i kosmetické potřeby, pomůcky pro koupání, pleny, hračky, vybavení pro sport a mnoho dalšího. Část nabídky tvoří i stylové oblečení pro maminky. Zakládají si zde na kvalitě, za velmi přívětivé ceny zde nakoupíte i značkové kojenecké oblečení.

Nákup může probíhat standardním způsobem – tj. stačí si vybrat zboží, vyplnit kontaktní údaje a počkat, až vám balíček přijde domů. Zajímavější a cenově atraktivnější je nákup v rámci Tinkyády. Jedná se o akční nabídku různého zboží za atraktivní ceny, při nákupu se těšte ještě na dárek.

hrací deka  levné oblečení pro miminka

Máte rádi trochu adrenalinu? Na Tinky.cz lze koupit levné oblečení pro miminka i další zboží v rámci aukcí. Najdete zde seznam věcí, které se budou dražit. Do aukce se lze zapojit kdykoliv v jejím průběhu či ji sledovat, abyste mohli včas „zasáhnout“ do boje o produkt za vámi zvolenou cenu.

Chybí vám aktuálně peníze? Nevadí, protože na Tinky.cz myslí i na takové situace. Stačí si vybrat zboží a před platbou zvolit nákup na splátky ESSOX.

List přání se hodí!

Další zajímavou funkcí, která mě osobně velmi potěšila, je List přání. Do něj si poznamenáte věci, které se vám líbí a jednoduše pozvete k jeho prohlídce osoby, od kterých víte, že vám nebo miminku chtějí dát dárek k narozeninám, k svátku, k Vánocům apod. Ze seznamu si vyberou a dárek koupí.

Zábava s Tinky Tv!

Specialitou obchodu je Tinky Tv. Podívejte se na videa, která jsou plná rad, jak se starat o miminko a obsahují i další užitečné informace.

Ještě moje rada na závěr – v obchodě se registrujte k odběru novinek. Budou vám pravidelně chodit upozornění na akce a nové nabídky nejen na značkové kojenecké oblečení. Žádný výhodný nákup už vám nikdy neunikne.

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts