You are here
Nebankovní půjčky jako fenomén současné doby! Jak si rozumí s rodinným rozpočtem?  

Nebankovní půjčky jako fenomén současné doby! Jak si rozumí s rodinným rozpočtem?

Průměrná mzda v České republice už přesáhla 28 000 Kč, ovšem dosáhne na ni asi jen třetina obyvatel. Každoročně se zvyšují ceny potravin, rostou náklady na bydlení i celkový provoz domácnosti. Není divu, že se stále více zajímáme o možnosti půjček. Nabízí se klasické bankovní úvěry, kreditní karty, kontokorent a společně s nimi ještě nebankovní půjčky. Právě ty jsou stále populárnější. Proč, kdy se vyplatí a jaké varianty nebankovní půjčky se nabízí?

Nebankovní půjčky fungují jako výrazná pomoc, když…

Nebankovní půjčky byly stvořeny za tím účelem, aby pomohly řešit náhlou finanční krizi. Jejich specifikem jsou mírné podmínky. Některé nebankovní společnosti nevyžadují po žadatelích potvrzení o příjmu, nenahlíží do registru dlužníků a bez okolků půjčí osobám, které mají záznam v rejstříku trestů. Na nebankovní půjčku dosáhnou i matky samoživitelky, osoby bez práce a třeba i senioři. Díky těmto vlastnostem je půjčka bez doložení příjmu dostupná široké skupině obyvatel a získává si větší popularitu než kreditní karty či kontokorent.

Aby půjčka sloužila jako pomoc, musí žadatel zvážit, zda peníze opravdu potřebuje a dobře si spočítat, jestli bude mít na vrácení. Každý úvěr je risk, stát se může cokoliv, neschopnost splácet může skončit až u exekutora!

Zaplo-logo   Cofidis-logo   Via-SMS-logo   Kredito24-logo

Jak poznat kvalitu?

V České republice působí desítky poskytovatelů nebankovních půjček. Rychlá půjčka funguje u všech na stejném principu – jedná se o online úvěr, který lze sjednat přes internet během několika minut. Někdy se nabízí možnost sjednat půjčku o víkendu nebo i v noci. Většina společností schvaluje půjčky neprodleně. Nabídky se od sebe liší dobou vyřízení úvěru (zpravidla je to otázka minut), výší poplatku za půjčku, dobou splatnosti a maximální sumou úvěru. Zejména na poplatcích lze ušetřit. Vysoká konkurence je důvodem, že některé společnosti nabízí i půjčky online bez poplatku. Jak je najít? Použijte například portál www.pujckyhned.cz. Nabízí nezávislý seznam poskytovatelů nebankovních půjček. Ihned vidíte, jakou půjčku daná společnost nabízí a zobrazují se její hlavní výhody a podmínky. Stačí vám jediné kliknutí a vyplníte žádost.

Ukazatelem serióznosti je, že je nebankovní společnost členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Mezi současné členy patří například Zaplo Finance s.r.o., Via SMS s.r.o., Kreditech Česká republika s.r.o. a další.

Vyplatí se?

Jestliže se dostanete do finanční tísně, ale víte, že brzy peníze budete zase mít, rychlá půjčka vám dokáže pomoci. Vždy si půjčujte ale jen ve chvíli, kdy peníze skutečně potřebujete! Jestliže potřebujete více peněz, například na rekonstrukci bydlení, bude vás určitě zajímat tento článek. Dozvíte se, jak získat půjčku ze Státního fondu rozvoje bydlení.

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts

  • manicka

    Souhlasím, že nebankovní půjčky v obtížné situaci mohou přijít na záchranu, když to bylo opravdu těžké s penězi, aplikoval jsem http://rychlapujcka-is.com