You are here
Nechte si ze svých fotek a videí z dovolené udělat ten pravý „videozážitek“! Nyní se slevou 50 %!  

Nechte si ze svých fotek a videí z dovolené udělat ten pravý „videozážitek“! Nyní se slevou 50 %!

banner mala velikost1Na rodinnou dovolenou jezdíme především proto, abychom si odpočinuli od vysokého pracovního nasazení a všedních starostí a také za zážitky a událostmi, které bychom u nás rozhodně nezažili. Přivezli jste si z dovolené množství zážitků, vzpomínek, ale i fotek a videí? Z vašich fotografií a videí lze připravit i unikátní „videozážitek“, se kterým si budete moci krásné rodinné chvíle na dovolené připomínat každý den.

Co je videozážitek?

Videozážitek je profesionálně sestříhané domácí video, vytvořené z fotek a videí, pořízených na vaší dovolené. Nemusí se jednat výhradně o dovolené. Videozážitek může být pořízen ze záběrů a fotek výstavby vašeho vysněného domu, postupného růstu vašich dětí, ze svatby, z narozeninových oslav a z jiných, pro vás důležitých událostí, na které chcete mít vzpomínku. Vyberete si pouze ta nejzajímavější videa a fotky a z nich si můžete nechat připravit profesionální videoklip i s hudebním podkresem. A komu svěřit tuto činnost? Stačí se podívat na www.videozazitek.cz.

Proč se vyplatí platit za profesionální videoklip?

Služba vytvoření videozážitku není zdarma. Říkáte si, že je zbytečné platit někomu za vytvoření klipu s vašimi zážitky a že si můžete stáhnout program, ve kterém si podobný videoklip vytvoříte sami? To samozřejmě můžete, jenže najít správný program, naučit se v něm pracovat a vytvořit dokonalé video na první pokus je téměř nemožné. U profesionálů bude celý klip hotový za pár hodin.

cropped-nadech

Jaké jsou hlavní přednosti videozážitku?

Pokud byste si nechali vytvořit videoklip ve spolupráci se specialisty na videozážitek.cz, bude pro vás vše, snadné a rychlé. Nemusíte stahovat žádný program. Stačí jen vybrat fotky a videa, které chcete v klipu mít. Vaše požadavky a přání uvedete v jednoduchém dotazníku přímo na stránkách. Sami si můžete vybrat požadované hudební podklady nebo zaslat vaše oblíbené. Vše vyřídíte přes internet, nemusíte jezdit na žádné schůzky. Na videozazitek.cz pracují jen profesionálové, kteří berou svou práci vážně. Při zpracování klipu berou ohledy na vaše soukromí. Klip nebude po vytvoření nikde publikován a bude výhradně vaším majetkem. O své soukromí se nemusíte bát.

Videozážitek se v posledních letech stává ideálním dárkem pro babičky a dědečky se sestříhaným videem vašich dětí. Pokud při objednávce v únoru a březnu 2016 zadáte ještě heslo „sleva23“, získáte 50% slevu na videozážitek vytvořený z materiálu o délce do 10 minut.

Related posts