Rodina 

Nejdiskrétnější sexshop? Jeden bychom pro vás měli!

Potěšení z partnerského sexu není automatické. To, co zkrátka zažíváme v počátcích vztahu, se po pár letech soužití může (ale nemusí) vypařit jako pára nad hrncem. My vám v následujícím článku poradíme, co udělat pro to, aby se tak nestalo.

„Sex je náš, dělá dobře mně i tobě,“ zní text jednoho z českých popových evergreenů. Ne vždy tak tomu ovšem je. Obzvláště do dlouholetých svazků se po čase začne vkrádat sexuální nuda. Uznáváme, že tento pojem zní příšerně, ještě horší však je ji skutečně zažít. Tedy při sexu hypnotizovat ručičky hodinek, aby se hýbaly rychleji. Pokud se toto děje i ve vaší ložnici, je nejvyšší čas na změnu! A tou změnou nemyslíme hned obměnu partnera. Sex často oživí sofistikované erotické pomůcky. Nevěříte? Tak se sami přesvědčte!

Fyzické uspokojení zaručeno

Moderní erotické hračky dokážou hotové divy. Ne, nepřeháníme. Taková umělá vagínavibrátor i dildo plně nahradí partnera z masa a kostí. Z hlediska fyzického uspokojení určitě. Vřelé objetí však budete muset hledat jinde. A jaké hračky zvolit pro oživení v partnerském sexu? Záleží na vašich preferencích. Zatímco někoho vzrušuje erotické prádlo, jiný upřednostňuje pouta a bičíky. Ženu každopádně náležitě rozparádí Venušiny kuličky stejně jako již zmíněný vibrátor. Muži si k potěšení mohou dopomoci třeba sofistikovanými honítky a kroužky na penisy.

Vybírejte pod peřinou

Kde tyto pomůcky sehnat? Samozřejmě, že ve specializovaném sexshopu. Stydíte se jej navštívit osobně? Nemusíte. Vyberte si nějaký internetový (například sexio.cz). Na něm můžete vybírat v naprostém soukromí, třeba pod peřinou. Jak brzy zjistíte, na stránkách e-shopu nenajdete jen odkazy na jednotlivé zboží, ale také spoustu rad, jak konkrétní hračky používat.

Stoprocentní diskrétnost

E-shop si navíc zakládá na stoprocentní diskrétnosti. Veškeré balíčky, uvnitř vymazlené a krásně navoněné, jsou diskrétně zabaleny a nechybí v nich ani instruktážní brožurky z pera samotného e-shopu s radami, jak se o erotické hračky starat, aby vám dlouho a dobře sloužily. Veškerý textový obsah webu je autorským dílem provozovatele e-shopu, jehož snahou je zákazníkům poskytnout informace, které potřebují.

Rádi hrajete erotické hry?

Jednu z nich pro vás připravil i právě server sexio.cz. Najdete ji ZDE. Další předností e-shopu je velmi rychlé dodání objednaných produktů, z nichž až 95 procent z nich je skladem, a poštovné snížené na nutné minimum. Na sexio.cz jinými slovy dělají vše pro to, aby jejich zákazníci byli spokojení. Ale víte co? Přesvědčte se o tom raději sami!

Related posts

 • Ludmila Říhová

  My jsme s přítelem zkoušeli kupovat přes internet kamagru přes https://kamagris.com a musím říct, že to se teda zase pro jednou povedlo! S přítelem jsme 7 let od střední školy a já si nepamatuji, že bychom se takto vyřádili za jednu noc! To byla neskutečná jízda. Bohužel mám teď trošku obavu z toho jaké to bude, když nám dojde.

  • Kris Vlachova

   No, manžel teď přemýšlí nad tím, že by taky něco takového vyzkoušel. Podle toho, co jsem četla, tak to prý hodně pomáhá na erekci, je to tak? Právě s tou má v poslední době problémy, tak říkal, že by na to zkusil začít něco brát. Dívala jsem se na to a pokud to chápu správně, tak ta kamagra je něco podobného jako viagra, že?

 • Macina Nováková

  Já teda erotické pomůcky přes internet asi ještě nikdy nekupovala. Trošku se v tomto ohledu stydím. Teď nedávno jsem si ale řekla, že manželovi udělám radost a objednala jsem si z https://lanotte.cz/eroticke-pradlo takové moc pěkné erotické prádlo. Cítila jsem, že by to mohlo trochu oživit náš sexuální život a měla jsem pravdu. Možná ale někdy v budoucnu nějakou erotickou hračku zkusím objednat. Uvidíme. 🙂

 • Diana Reichmannova

  Díky za článek. Přesně po nějakém takovém eshopu se dívám. Už dlouho si totiž říkám, že bych svému manželovi mohla dát k letošním narozeninám nějaký erotický dárek. Bavila jsem se o tom nedávno s jednou kamarádkou a ta říkala, že špatné by nemusely být takové ty stimulátory pro muže. To je něco, co by mohl ocenit. Co si o tom myslíte vy?