Rodina 

Nejoblíbenější tenisky pro muže

Manuál, jak řadit svoje tenisky v botníku ti bohužel nenapíšeme, ale určitě ti poradíme, jak si vybrat tenisky podle toho, kam se zrovna chystáš.

Začínáš každé ráno ranním během v nejbližším parku nebo snídáš na recepci tvého oblíbeného fitness centra? Paráda! Tak to by ti v botníku určitě neměly chybět tenisky značky Under Armour. Tato performance značka je oblíbená nejen u profesionálních basketbalistů v americké NBA lize, ale také u vrcholových atletů či profesionálních běžců. A není se čemu divit. Under Armour svými technologiemi a materiály hraje právě tu nejvyšší ligu na poli sportovního oblečení a tenisek. Další její velká výhoda je to, že vypadá sakra dobře. No a je potvrzeno, že čím lépe se ve svém sportovním outfitu cítíš, tím lepší jsou tvé výsledky. Už tedy víš, proč zrovna Under Armour?

pánské tenisky under armour

Protein vypitý, osobáček pokořený a teď máš namířeno do kanclu, kde tě čeká plno vyřizování a schůzek po městě. Tak to určitě nezapomeň na model adidas ZX 2K Boost. Tenisky, které jsou oblíbené pro své pohodlí, ale přemíru stylu a trendovosti. Je jasný, že takového kolegu nenajdeš jen tak na každém rohu.


pánské tenisky adidas ZX 2K Boost

Pátek je tady. Ty jedeš celý týden na plný výkon, tak si zasloužíš upustit páru. Pokud se chystáš s kámoši do baru nebo se jdeš jen podívat na ten nejnovější filmový trhák do kina, tak obuj Vans slip on. O Vanskách se nenadarmo říká, že to jsou ty nejuniverzálnější tenisky na celé zeměkouli. A my to můžeme jen potvrdit. Těžko najdeš tenisky, které vezmeš ke všemu a tvůj outfit bude vypadat jako z módního časopisu. Navíc model slip on ti zajistí pohodlí, a proto v něm zvládneš upouštět páru klidně celou noc.

pánské tenisky vans slip on

Přemýšlíš, kde koupit všechny tyto tenisky? No přeci ve FTSHP! Tvého lokálního prodejce tenisky a streetwearu. Najdeš tady tenisky z článku v různých zajímavých provedeních i barvách. Stačí si jen vybrat ty, které ti padnou do oka jako první.

Related posts

  • Martin Vysnil

    Musím přiznat, že na obuv obecně nedám prostě dopustit a rád si ve svém obsáhlém botníku vybírám každé ráno boty tak, aby se dokonale hodily k příležitostem, které mne ten den čekají 🙂 Občas si pohraju i s různými styly, kdy mi nedělá problém vzít si ležérní oblek a k tomu pěkný pár bílých tenisek, které jsem koupil ve výborné akci díky slevovému kuponu z webu kuponozdroj.cz a následně použil v košíku daného e-shopu 😉

  • Lenicka

    Ahoj, tak to můj muž tenisky a celkově sportovní boty moc nemusí. Do práce chodí v obleku, takže by se mu ani nehodili a jinak nosí také spí společenštější boty. Samozřejmě doma nějaké má, třeba do lesa, nebo když jde sportovat, ale nijak si na ně nepotrpí. Ty co má jsem mu sehnala tady: na tomto e-shop second handu: https://www.onlinesekac.cz/.

  • Hanka

    Můj manžel má tenisky ve velké oblibě, i když je nosí spíše mimo zaměstnání. Je fakt, že vždycky vychytá nějakou super akci a pak má radost, že je má za dobrou cenu. Já jsem i na Vánoce uvažovala, že mu jedny koupím, nakonec mě předběhl a koupil si je sám, tím mi trochu zhatil plán. Kamarádka mi ale poradila, ať kouknu na pánské peněženky https://www.penezenky-ahal.cz/panske-penezenky/ a měl velkou radost, vybrala jsem takovou, ať se mu hodí k novému páru 🙂