You are here
Nevíte, co s dětmi o prázdninách?  

Nevíte, co s dětmi o prázdninách?

Léto je tady a děti netrpělivě vyžadují naší pozornost. Nevíte kam s nimi o prázdninách? Dopřejte jim smysluplnou aktivitu, kterou se zároveň něco naučí – přihlaste je na příměstský tábor zaměřený na výuku jazyka, angličtiny.

Vsadit na příměstský tábor s výukou angličtiny se vyplatí. Děti se nebudou nudit a navíc se zábavnou formou procvičí v anglickém jazyce. A nemusíte jezdit nikam daleko – stačí je přihlásit do moderní jazykové školy Albion v samém centru Brna v blízkosti parku Lužánky!

Proč přihlásit dítě na příměstský tábor?

Když v létě většina rodičů chodí do práce a babičky nebo paní na hlídání nejsou dostupné, postará se o hlídání, zábavu a výuku angličtiny zábavnou formou Jazyková škola ALBION. Naši milí lektoři, kteří mají praxi ve výuce dětí, s nimi stráví bezva den a skončí jej v dobu, kdy si děti můžete po práci vyzvednout a strávit s nimi pozdní letní odpoledne a večer.

Pro koho je tento příměstský tábor vhodný?

Pro školáky ve věku 8 – 12 let, kteří si chtějí procvičit angličtinu nenásilnou formou pomocí her a různých simulovaných situací a také se naučit v angličtině něco nového.

Celodenní pitný režim a oběd jsou samozřejmostí

Našim žáčkům nabízíme celodenní pitný režim (čaj, ředěné šťávy, vodu) a také plnohodnotný oběd, který zajišťuje blízká restaurace. V učebnách nabídneme také drobné občerstvení, je však nutno připravit s sebou dítku svačinu.

Jak den na našem příměstském táboře probíhá?

Vždy mezi 8:30 – 9:00 přichází děti k nám do jazykové školy a poté, co v 9:00 usednou v moderních učebnách jazykové školy do lavic, probíhá výuka angličtiny a to až do 12:10. Mezitím jsou však samozřejmostí 2 přestávky na občerstvení. Poté je již v naší spřátelené restauraci připraven chutný oběd a od 13:00 do 16:00 již máme pro děti připravené odpolední aktivity a hry v angličtině.

Jak probíhá výuka?

Výuka angličtiny neprobíhá jen a pouze v našich lavicích, ale formou her a prostřednictvím dalších zábavných aktivit, které děti motivují ke komunikaci a procvičování již známých slovíček a gramatiky.

Cena?

Cena příměstského tábora je 2690 Kč a zahrnuje: 5 denní výuku angličtiny (3 x 50 minut každý den), teplý oběd, odpolední herní a zábavní program v angličtině, materiály pro výuku, celodenní pitný režim a drobné občerstvení, neustálý dohled našich milých lektorů.

 

Related posts