You are here
Nová kniha pro rodiče malých dětí! Zn. Legrace zaručena  

Nová kniha pro rodiče malých dětí! Zn. Legrace zaručena

Ono to s tím mateřstvím není jen tak, to všichni víme, že ano, drazí rodičové? I když všichni ty naše malé ratolesti milujeme, někdy nám z nich jde hlava kolem.

A to se pak škodolibá legrace i vědomí, že v tom nejste sami, hodí. Proto maminka 4leté Emily připravila knížku s názvem Mamou s humorem.

„Malá dítka jsou krásná, roztomilá a báječná… Zvlášť pokud je v případě rozpoznání problému (sluchem či čichem) můžete vrátit rodičům. Po porodu jste to ale najednou vy, na kom je boj se znehodnocenou plenou. A vy jste ten, kdo by občas potřeboval deset rukou a patery nervy. I kniha je takovým mým dítětem. Její zrození mě ale stálo o něco méně úsilí než v případě toho dvounohého. Věřím, že se v ní pozná nejeden rodič,“ říká o knížce autorka.

Kupte ji v předprodeji, aby kniha spatřila světlo světa a pobavila co nejvíce rodičů. Získáte tak knížku, která je plná legrace i nadhledu a obsahuje ilustrace od talentované Denisy Klimentové. Ty vám díky omalovánkovému formátu zaručí chvilku klidu. Stačí knížku spolu s pastelkami šoupnout dítku! Anebo si užijete relax sami díky antistresovým prvkům. Neurol, diazepam ani xanax sice nenahradí, ale i tak se trocha odpočinku při bezmyšlenkovitém vybarvování hodí.

PS: Za vidění rozhodně stojí i video, které ke knize vzniklo. Zaručujeme vám, že každý, kdo má malé dítko, se v něm jistě pozná.

Related posts