You are here
Nová příležitost pro snový domov: prestižní lokalita a unikátní provedení připomínající hada   

Nová příležitost pro snový domov: prestižní lokalita a unikátní provedení připomínající hada

Bydlet s rodinou v Praze je určitě výborná volba. Už jen kvůli dětem, které budou mít šanci navštěvovat lepší školy i školky, ale i kvůli vám, protože se rázem dostanete do světa lépe placeného zaměstnání. Pokud už jste ve fázi výběru nového domova, prohlédněte si i novou nabídku na Praze 4. Jako nový domov je zcela jistě perfektní.

Provedení bytů i celku zasluhuje obdiv

Nové bydlení pro rodiny v Praze vyrostlo v prestižní lokalitě Praha 4 Michle. Jedná se o svým provedením unikátní projekt. Architekti se totiž museli poprat s výzvou v podobě svažitého terénu, do kterého bylo potřeba zasadit hned 3 bytové domy. Dílo se podařilo na výbornou, z komplikovaného terénu se nakonec stala výhoda. Nové bytové domy se jím klikatí jako had, díky čemuž má komplex celkově zajímavý luxusní vzhled. A nepůsobí tak jen navenek. Nové byty jsou vyvedeny v minimalistickém designu. To znamená, že jsou navrženy tak, abyste si je snadno vybavili k obrazu svému – tedy podle vlastní fantazie. K výbavě bytů patří bílé dveře, podlaha v dubovém dekoru a koupelna v neutrálních tónech. Projekt nese díky unikátnímu řešení jméno Rezidence Hadovitá a více informací se o něm dozvíte na webu rezidencehadovita.cz.

Ještě jsou, ale času není moc

Už od počátku budil nový projekt zájem, takže není divu, že byl prodej zahájen velmi brzy. Některé nové byty na Praze 4 stále ještě k dispozici jsou, vybírat je možné z dispozic 1+kk až po 4+kk nebo ateliéry. Přízemní byty mají předzahrádku, ostatní mají balkony nebo lodžie. Je z nich krásný výhled do okolí. Času ale není moc. Pokud hodláte ke koupi využít hypotéku, můžete udělat rezervaci a poté si vše vyřídit. Abyste jednáním v bance nebyli zaskočeni, přečtěte si tento článek.

Related posts