You are here
Ojedinělý festival pro celou rodinu PŘÍSEKOHRANÍ   

Ojedinělý festival pro celou rodinu PŘÍSEKOHRANÍ

Jste kreativní rodina a hledáte tip na výlet? Vyrazte na akci Přísekohraní. První ročník festivalu nabídne skvělou zábavu pro děti i dospěláky.

Akci pořádají Česká hračka a Muzeum autíček Příseka. Festival představí to nejlepší z české hračkářské i designové

výroby. Je připraven doprovodný program a nabídka kvalitního občerstvení z lokálních surovin. Maminka si vyzkouší módní kousky

nebo  bude cvičit s kočárkem a tatínkovi se rozzáří oči při pohledu na tisíce modelů autíček v muzeu. Potom může vyrazit do RC arény a zkusit své štěstí v závodě o ceny. Pro děti budou k dispozici herny a tvořivé dílny.

„Na Přísekohraní stráví děti i jejich rodiče příjemný den. Nejen se pobaví, ale také se budou vzdělávat. Především v dětech je třeba rozvíjet určité schopnosti. Každý výrobek se přece nejdříve zrodil v hlavě svého tvůrce – bez fantazie a hraní by vlastně neexistovalo ani auto, které je hlavním motivem festivalu i zámeckého muzea“, vysvětluje Petr Heinzl z České hračky, pořadatele akce.

VSTUPNÉ: vstup na expozici + akci – plné 120 Kč / snížené 60 Kč (do 18 let, důchodci) / rodinné 300 Kč; děti do 3 let zdarma

KDY: sobota 12. 08. 2017 od 10:00 – 19:00 hod

KDE:  Zámek Příseka, Příseka 18 588 33  Brtnice

Web: www.ceska-hracka.cz

Related posts