You are here
Plánujete velkou rodinnou oslavu, den dětí nebo svatbu? Tyhle doplňky vám nesmí chybět  

Plánujete velkou rodinnou oslavu, den dětí nebo svatbu? Tyhle doplňky vám nesmí chybět

Léto je obdobím firemních večírků, rodinných oslav, festivalů, ale i svateb. Není divu, je krásné počasí, slunce pálí a všichni se chtějí bavit. Jenže, co když počasí zrovna nevyjede? Pak potřebujete nějaký přístřešek. Podívejte se s námi na doplňky, které vám letní radování zpříjemní.

Chystáte garden party nebo svatbu na louce? Pak nezapomeňte na přístřešek, po který se vaši hosté mohou schovat před sluncem či deštěm. Nejjednodušší variantou jsou slunečníky, které se vyrábí v různých tvarech a velikostech, takže můžete vsadit na několik menších, nebo třeba dva obrovské ve veselých barvách.

Další variantou, která vás před nepřízní počasí ochrání lépe, jsou stany. Skvělou volbou jsou nůžkové stany, které rozložíte za minutu. Říká se jim nůžkové, protože jejich konstrukce připomíná nůžky. Tu stačí roztáhnout, nasadit plachtu a stan stojí a drží, i kdyby se přihnala vichřice. Může sloužit i jako stánek s občerstvením, aby vydrželo déle čerstvé.

Nechte hosty relaxovat na pohodlných lehátkách

I když máte dostatek plastových stolků nebo hospodských dřevěných lavic, určitě není na škodu do prostoru rozmísit také pár pohodlných lehátek. Nejen pro unavené babičky a dědečky, ale i pro mladší ročníky, unavené společensky.

Lehátka se snadno skladují, moc toho neváží, ale povalovat se v nich mohou i statní chlapi až do 100 kg váhy. Opěradlo lehátka tvoří polyesterová textilie, kterou lze potisknout – třeba vtipnou hláškou snoubenců. Konstrukce je z pevného bukového dřeva.

Sedací vaky pro děti a pohodáře

Pokud pořádáte den dětí, skvělou pomůckou pro vás budou sedací vaky a pytle. Tvoří je pevná látka, na kterou je možné umísit potisk, čehož mohou využít třeba vaši sponzoři. Vaky se vyrábí v nejrůznějších tvarech a velikostech, takže si můžete na míru vybrat, co se vám na vaši akci nejlépe hodí. Sedací vaky se vyrábí z polyesteru, PVC nebo ekokůže a velmi snadno se čistí.

Všechny party doplňky najdete na e-shopu Mitko. Nenechte se zaskočit nepřízní počasí a užijte si skvělý letní večírek.

 

Related posts