Rodina 

Plyšoví medvědi pro malé a velké aneb stačí se jen přitulit

Plyšoví medvídci byli vždycky typickou hračkou, kterou mělo doma snad každé dítě. Oni však nejsou jen dětskou hračkou. Mnohdy je uvidíte i v pokojích dospívajících slečen nebo dospělých žen. Kdo by se občas rád nepřitulil ke dvoumetrovému medvědovi.

Poptávka po velkých plyšových medvědech stoupá vždy před Vánoci, jsou totiž moc pěkným dárkem od Ježíška. Zájem o ně je i před Valentýnem, protože třímetrový medvěd od přítele potěší každou slečnu. Jsou však i nádhernou pozorností k narození dítěte, narozeninám chlapečka či holčičky a dalším příležitostem. Medvěd se mnohdy stává celoživotním parťákem obdarovaného.

Když medvěda, tak poctivého českého

Dvoumetrové medvědy pořídíte v každém větším hračkářství, jsou stálým a oblíbeným sortimentem. Pokud však toužíte po opravdové kvalitě, objednejte si medvídka z The-bears.cz. Firma The Bears funguje od roku 2016 a je prvním výrobcem velkých plyšových medvědů v České republice. Když říkáme velkých, tak máme na mysli doopravdy obrovských. V e-shopou pořídíte i plyšového medvěda vysokého 300 cm. Ten bude určitě větší než obdarovaná/obdarovaný. Je velmi příjemný na dotek, vyroben z kvalitních materiálů a dostupný v hnědé i bílé variantě. Na prodej jsou samozřejmě i menší medvídci, ale proč troškařit, že? Velký medvěd je doručován zabalený v igelitu a krabici, takže jste bez práce a můžete ho rovnou předat jako dárek.

Překrásní jsou i medvídci z růží, pandy nebo růžoví medvědi

The Bears se soustředí na výrobu nejen plyšových dárkových medvědů. Naprosto úchvatně vypadají i medvědi z umělých růží. Ty budou nádherným dárkem i pro starší slečny a ženy. Moc pěkná je rovněž plyšová panda. Hezky vypadají třeba růžoví medvídci. Vybrat toho pravého bude opravdu těžké, jelikož lákaví jsou všichni. Stačí se jen přitulit!

Related posts