intenzivní kurz angličtinyRodina 

Potřebujete před cestou do zahraničí oprášit angličtinu?

Čeká vás pracovní cesta do zahraničí a nejste si jistí, zda zvládnete v cizině plynulou konverzaci? Ovládali jste sice na škole angličtinu dobře, ale postupem času se vaše slovní zásoba ztenčuje? Ubývání slovní zásoby je při nevyužívání jazyka běžný jev. Velkou výhodou je ovšem fakt, že se při správné výuce můžete znovu dostat do formy a to poměrně rychle. Stačí jen oprášit znalosti.

Plynně anglicky za týden? Se správnou výukou je to možné!

Myslíte si, že týden výuky k dokonalé angličtině nestačí? Vždy záleží na tom, jak intenzivně výuka probíhá. Pokud si najdete jen učitele angličtiny, za kterým budete docházet na 1-2 hodiny denně, tak za týden zvládnete jen velmi málo. Pokud byste ale byli týden v prostředí, kde se komunikuje výhradně anglicky, výsledky budou mnohem lepší. Přesně to nabízí ENGLISHstay.

ENGLISHstay – anglicky za týden s rodilým mluvčím

Program ENGLISHstay je individuální pobytový kurz angličtiny, který vede rodilý mluvčí. Jedná se o pobyty v ČR, ale konverzace po dobu celého týdne probíhá výhradně anglicky. S rodilými mluvčími z celého světa budete v kontaktu 6 dnů (70 hodin). Dokonale tak naposloucháte anglické fráze. Sami si zvolíte požadovaná témata, o kterých chcete komunikovat. Dostanete 100 % pozornosti lektora, který s vámi v rámci intenzivní výuky bude komunikovat tak, jak budete potřebovat. V zahraničí si tak v anglických konverzacích budete připadat jako ryba ve vodě. A týden stačí. Motto ENGLISHstay je „Rozmluvíme Vás anglicky“!

Výuka od rána až do večera. Individuálně i skupinově!

V rámci pobytu začíná den snídaní v 8:30. Od 9:30 až do večerních hodin probíhá množství individuálních a skupinových lekcí. Individuální lekce jsou rozdělené do kategorií 1-1 a 2-1.

  • Program 1-1 je hodinová konverzace vás s lektorem. Vyberete si téma a budete celou hodinu konverzovat.
  • Program 2-1 je určen pro konverzaci s rodilým mluvčím ve dvojicích.

Skupinové programy jsou založeny na principu spolupráce v týmech při hraní společenských zábavných her a kvízů.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Related posts

  • Tomas V.

    To zní skvěle. Já si myslím, že pokud se v dnešní době člověk chce doučit jazyk nebo vlastně i cokoliv jiného, tak asi nejlepší volbou jsou různé online kurzy. Sám mám například velice dobrou zkušenost s těmi, které nabízí tato vzdělávací agentura. Zkoušel jsem různé kurzy z oblasti marketingu, které mi například velice pomohly pozvednout mé podnikání na vyšší úroveň. Ty znalosti se opravdu hodí mít.