Bydlení a zahrada 

Práce i hospoda na dosah, bydlení v novém na Žižkově láká!

Vše po ruce a v novém? Nová výstavba v oblasti horního Žižkova láká všechny příznivce metropole, kteří touží po trávení volného času s přáteli nebo při sportování v blízké zeleni. Jedinečná lokalita je dostupná městskou veřejnou dopravou, do centra je to několik málo minut přímo od dveří bytu. K tomu oblast Žižkova disponuje veškerou sociální a občanskou infrastrukturou, což ocení rodiny s dětmi i senioři. Prodej bytů byl již spuštěn a nabízí se garsonky i prostornější byty nebo mezonety.

11 nových domů s 272 byty

Celkově se plánuje prodej bytů na Praze 3 podél ulice Malešická v rámci této etapy výstavby. Jedenáct 6patrových nových domů nabídne 272 bytových jednotek o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, přičemž u 4+kk si lze vybrat mezi standardním uspořádáním a mezonetem. Velkou výhodou všech jednotek jsou balkon, lodžie nebo terasa, ve spodních patrech pak předzahrádka, na které mohou noví obyvatelé trávit letní večeři nebo grilovat během víkendů. Pro uložení sportovních věcí slouží sklepní kóje, které jsou umístěné stejně jako garáže do podzemních podlaží.

Sport i procházky v blízkém parku

A sportovní náčiní se bude rozhodně hodit, protože park, který navazuje přímo na rezidenci Byty u parku nabízí nesčetně možností, jak trávit volný čas. Kromě individuálních sportů nebo procházek jsou parky ve třetím městském obvodu vybaveny hřišti na kolektivní hry nebo piknikovými místy s veřejnými grily pro setkávání s přáteli. Nuda nehrozí ani v zimě, kdy je možné každodenně bruslit pod Žižkovskou věží.

Žižkov žije!

Naopak na stejném místě v létě probíhá Hvězdné léto pod Žižkovskou věží, kdy letní scéna nabízí kulturní zážitky, koncerty nebo divadelní představení. Třetí městská část kulturou žije, je domovem Žižkovského divadla Járy Cimrmana, divadla Ponec nebo koncertního Atria, nevšední filmové zážitky nabízí kino Aero. Ale Žižkov je také známý svými kluby, zahrádkami a restauracemi, kde lze posedět po práci s kolegy nebo o víkendech s rodinou.

Related posts