Rodina Tipy na výhodné nákupy 

Praktické kojící korále rozptýlí vaše dítě, když ho trápí první zoubky

O mateřství se říká, že je nejkrásnějším obdobím ženy. Něco pravdy na tom bude, pokud si ovšem odmyslíme probdělé noci, únavu a často i nevrlé miminko, které nic neutiší. Mámy jsou tu však od toho, aby všechny tyto potíže překonaly a byly tu pro své dítě, které je potřebuje.

Když rostou první zoubky

Náročným obdobím v životě batolete je zejména růst prvních zoubků. Není to příjemné, když se tlačí skrze dásně, bolí to a způsobuje dítěti nepohodlí, které dává někdy velmi hlasitě najevo. Za vyzkoušení rozhodně stojí kojící korále, jež dokážou utišit i největšího křiklouna. Pokud si je pověsíte na krk a své dítě budete kojit, určitě ho barevné kuličky zaujmou natolik, že na chvíli na zoubky zapomene. Rozptýlí jeho pozornost, kterou batole do té doby věnovalo jen svému trápení.

Výhody kojících korálů

Možná jste se setkaly spíše s označením kousací korále. Jedná se však o jednu a tu stejnou věc, která má pomoci malému dítěti překonat problémy, které jsou s růstem prvních zubů spojené. Stejně jako na kojící korále, dětské láhve nebo klip na dudlík je použitý nezávadný a bezpečný materiál, potravinářský silikon, který neobsahuje žádné ftaláty a těžké kovy ani BPA.

Korále jsou velmi jemné a šetrné k prvním zoubkům, jež se teprve prořezávají, takže je nemohou nijak poškodit. Zároveň jsou i hezkým doplňkem oblečení, jenž je stále připravený k použití. Můžete si je vzít na sebe ke sportovnímu i elegantnímu outfitu a vždy budete vypadat dobře.

Jak pečovat o silikonové korále

Je třeba si uvědomit, že kojící korále nejsou hračkou v pravém slova smyslu. Není tedy vhodné je dávat dítěti na hraní bez vaší přítomnosti nebo jiné dospělé osoby. Péče o ně je jinak velmi snadná. Stačí je umýt ve vlažné vodě, aby byly připravené na další použití.

Určitě si s kojícími korály užijete společně se svým miminkem spoustu příjemných chvil.

Related posts

  • Iveta z Biomineraly

    Kojící korále jsem pořídila pro druhorozeného, hodně podobné jako na fotkách, malého opravdu zabavily. A jemu jsem pořídila jantarové korálky Když rostly zoubky…